Kajaani - Town Hall Raatihuone in Kajaani

Letenky do Kajaani

Hledáte levné letenky do destinace Kajaani ? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kajaani

Kajaani leží v Finska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kajaani navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
FinskoFinsko

Stručně a jasně

Stát
Finsko
Letiště
1 letiště (KAJ)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kajaani .

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 28min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kajaani Airport se nachází 7 km od centra města Kajaani .

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kajaani od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kajaani je letiště Kajaani Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kajaani Airport (KAJ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kajaani je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kajaani

K cestě do destinace Kajaani lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kajaani - 9 míst co vidět .

 • Kajaani Castle Ruins
   

  Kajaani Castle Ruins

  Kajaani Castle Ruins jsou zbytky středověkého hradu, který se nachází v centru města Kajaani v severním Finsku. Hrad byl postaven v roce 1604 a sloužil jako sídlo švédských vojenských guvernérů. Dnes jsou zbytky hradu oblíbeným turistickým cílem, nabízejícím krásný výhled na okolní krajinu a možnost prozkoumat historii této oblasti. Kajaani Castle Ruins jsou také často využívány pro kulturní akce a koncerty.

 • Kajaani Art Museum
   

  Kajaani Art Museum

  Kajaani Art Museum je nejvýznamnějším kulturním centrem v Kajaani. Nachází se v historické budově, která dříve sloužila jako městská radnice. V muzeu je k vidění rozsáhlá sbírka moderního a současného umění. Navíc se zde konají pravidelné výstavy a kulturní akce. Pro milovníky umění je návštěva tohoto muzea nezbytností při pobytu v Kajaani.

 • Statue of Per Brahe
   

  Statue of Per Brahe

  Socha Per Brahe stojí v centru finského města Kajaani. Tato socha připomíná významného švédského šlechtice, který měl vliv na vývoj města v 17. století. Socha je vytesána z kamene a má výšku 3,5 metru. Je to oblíbené místo pro turisty i místní obyvatele, kteří se zde rádi fotí a užívají si krásnou atmosféru historického centra města.

 • Kaukametsä
   

  Kaukametsä

  Kaukametsä je krásný lesní park v Kajaani, který nabízí skvělé možnosti pro procházky a relaxaci. Nachází se nedaleko centra města a je oblíbeným místem pro místní i návštěvníky. Kaukametsä je také domovem pro mnoho druhů zvířat a rostlin, což z něj činí ideální místo pro pozorování přírody. Uvnitř parku se nachází také několik piknikových oblastí a dětských hřišť.

 • Kainuu Museum
   

  Kainuu Museum

  Kainuu Museum v Kajaani je skvělým místem pro milovníky historie. Nachází se v budově bývalého kaserna a nabízí fascinující expozice o životě a kultuře Kainuu regionu. Muzeum je také známé pro své interaktivní výstavy, které zahrnují ukázky tradičních řemesel a zemědělství. Kainuu Museum je ideálním místem pro rodiny s dětmi, kteří se chtějí dozvědět více o historii a tradicích této oblasti.

Počasí Kajaani

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kajaani

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 17 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 39 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz