Kalamata

Letenky do Kalamata

Hledáte levné letenky do destinace Kalamata? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kalamata

Kalamata leží v Řecka. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kalamata navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŘeckoŘecko

Stručně a jasně

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (KLX)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kalamata.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 15min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kalamata Airport se nachází 8 km od centra města Kalamata.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kalamata od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kalamata je letiště Kalamata Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kalamata Airport (KLX)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kalamata je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kalamata

K cestě do destinace Kalamata lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kalamata - 12 míst co vidět .

 • Kalamata Municipal Railway Park
   

  Kalamata Municipal Railway Park

  Kalamata Municipal Railway Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento krásný park nabízí mnoho zeleně, květin a cest pro procházky. Uprostřed parku najdete staré parní lokomotivy, které připomínají historii železnice v Řecku. Pro milovníky historie a přírody je to skvělá volba. Navštivte Kalamata Municipal Railway Park a užijte si klidný den v přírodě.

 • Archaeological Museum of Messinia
   

  Archaeological Museum of Messinia

  Archeologické muzeum Messenie v Kalamata nabízí poutavé výstavy a exponáty, které vás zavedou do dávné historie této oblasti. Muzeum je ideálním místem pro milovníky historie a kultury. Prozkoumejte fascinující artefakty a dozvíte se více o starověkém Řecku a jeho vlivu na dnešní svět. Navštivte toto muzeum a objevte tajemství minulosti Messenie.

 • The Metropolitan church of Ypapanti- Kalamata
   

  The Metropolitan church of Ypapanti- Kalamata

  Navštivte tento historický kostel v centru Kalamaty a objevte jeho bohatou architekturu a umělecké dílo. Kostel Ypapantis, také známý jako Metropolitní kostel Ypapanti, je jedním z nejvýznamnějších kostelů v regionu Peloponés. Procházejte jeho mohutnými zdmi a uctěte si jeho důležitou roli v řeckých dějinách a kultuře.

 • Victoria Karelias Collection of Traditional Greek Costumes
   

  Victoria Karelias Collection of Traditional Greek Costumes

  Victoria Karelias Collection of Traditional Greek Costumes je nezapomenutelným zážitkem pro milovníky kultury a historie. Tento muzeum v Kalamata uchovává jedinečnou sbírku tradičních řeckých kostýmů, které ukazují bohatství a rozmanitost řeckého lidového umění. Prohlédněte si tyto krásné kostýmy a dozvězte se více o řecké historii a kultuře. Určitě doporučujeme navštívit toto muzeum při návštěvě Kalamaty.

 • Central Square
   

  Central Square

  Centrální náměstí v Kalamata je srdcem města a oblíbeným místem pro setkávání místních i návštěvníků. Okolní kavárny a restaurace nabízejí skvělé možnosti pro ochutnávání místní kuchyně a pozorování života na náměstí. V letních měsících se zde konají kulturní akce a festivaly, které přinášejí do města ještě více života a radosti z pobytu v Kalamata.

Počasí Kalamata

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kalamata

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kavala
🌴 Dovolená
🚀 9 690 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🎉 1 145 Kč
Oslo
✨ Prodloužený víkend
😍 882 Kč
Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 43 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz