Letenky do Kalaupapa

Hledáte levné letenky do destinace Kalaupapa? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kalaupapa

Kalaupapa leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kalaupapa navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (LUP)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kalaupapa.

Lety z Prahy obvykle trvají víc než 14.021716980416667 hodin. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kalaupapa Airport se nachází 3 km od centra města Kalaupapa.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kalaupapa od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kalaupapa je letiště Kalaupapa Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kalaupapa Airport (LUP)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kalaupapa je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kalaupapa

K cestě do destinace Kalaupapa lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kalaupapa - 8 míst co vidět .

 • Placeholder image.
   

  Kalaupapa National Historical Park

  Kalaupapa National Historical Park je jedinečné místo, které nabízí návštěvníkům možnost poznat historii a kulturu Havajských ostrovů. Nachází se v údolí, které je obklopeno vysokými útesy a oceánem. Kromě nádherné přírody zde můžete navštívit muzeum, které vám přiblíží život pacientů s leprou, kteří zde byli odsouzeni do vyhnanství. Pro milovníky historie a přírody je návštěva tohoto parku nezapomenutelným zážitkem.

 • Kalaupapa Lookout
   

  Kalaupapa Lookout

  Kalaupapa Lookout nabízí neuvěřitelný výhled na útesy a oceán. Tento báječný výhled je jedním z nejkrásnějších na Havaji. Můžete si zde užít klid a nádherné scenérie, které vám zaručí nezapomenutelný zážitek. Navštivte Kalaupapa Lookout a nechte se unést krásou tohoto místa!

 • Pālāʻau State Park
   

  Pālāʻau State Park

  Pālāʻau State Park je ideálním místem pro milovníky přírody a klidu. Tento park nabízí nádherné výhledy na zelené údolí a moře. V parku se nachází mnoho turistických tras, které vedou kolem malebných vodopádů a exotické vegetace. Navštivte tento park a užijte si krásy Havajských ostrovů!

 • Placeholder image.
   

  Moloka‘I Forest Reserve / Kalaupapa National Historical Park

  Moloka‘I Forest Reserve / Kalaupapa National Historical Park je jedním z nejkrásnějších míst na Havaji. Tento park je nejen krásný, ale také historický. Byl založen v roce 1980 a nachází se na severním pobřeží ostrova Molokai. Park je domovem pro mnoho druhů rostlin a zvířat, a také pro některé z nejkrásnějších pláží na Havaji. Navštivte tento park a užijte si přírodu a historii Havaje.

 • Molokai Museum & Cultural Center
   

  Molokai Museum & Cultural Center

  Molokai Museum & Cultural Center v Kalaupapa nabízí fascinující pohled na historii a kulturu tohoto ostrova v Havajském souostroví. V muzeu se můžete dozvědět o životě lidí, kteří byli nuceni žít v izolaci kvůli lepróze, a o jejich kultuře, tradicích a umění. Navštivte toto místo a pochopíte významné místo, které má pro Havajské ostrovy zásadní význam.

Počasí Kalaupapa

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kalaupapa

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz