Kalmar - The Kalmar cathedral

Letenky do Kalmar

Hledáte levné letenky do destinace Kalmar? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kalmar

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kalmar navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (KLR)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kalmar.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 12min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kalmar Airport se nachází 5 km od centra města Kalmar.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kalmar od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kalmar je letiště Kalmar Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kalmar Airport (KLR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kalmar je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kalmar

K cestě do destinace Kalmar lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kalmar - 10 míst co vidět .

 • Kalmar Castle
   

  Kalmar Castle

  Kalmar Castle je impozantní středověký hrad v Kalmaru, Švédsku. Postaven byl v 12. století a sloužil jako důležitá pevnost a královská rezidence. Dnes je hrad otevřen pro veřejnost a nabízí fascinující pohled do minulosti. Uvnitř hradu se nachází muzeum, které ukazuje historii hradu a města Kalmar. Navštivte Kalmar Castle a prožijte nezapomenutelnou cestu do minulosti!

 • Skälby 4H-gård
   

  Skälby 4H-gård

  Navštivte Skälby 4H-gård, krásné zemědělské stavení v Kalmaru. Zde najdete mnoho zvířat, včetně krav, ovcí a koní. Pro děti jsou k dispozici různé aktivity, jako například jízda na koni a krmení zvířat. Tento klidný a přírodní prostor je ideálním místem pro rodinný výlet nebo relaxaci v přírodě.

 • Kalmar County Museum
   

  Kalmar County Museum

  Kalmar County Museum je největší muzeum v Kalmaru. Zahrnuje historii Kalmaru a okolního kraje, včetně archeologických nálezů, umění a řemesel. V muzeu najdete také expozice o místní fauně a flóře. Prozkoumejte bohatou historii tohoto regionu a objevte fascinující artefakty a předměty vystavené v muzeu.

 • Kalmar Cathedral
   

  Kalmar Cathedral

  Kalmar Katedrála, postavená v 17. století, je jednou z nejvýznamnějších historických památek ve Švédsku. Její interiér je zdoben nádhernými freskami a vitrážemi. Katedrála se nachází v centru města Kalmar a je snadno dostupná pěšky. Navštivte tuto krásnou katedrálu a užijte si okouzlující atmosféru, která vás vtáhne do historie Švédska.

 • Kalmar konstmuseum
   

  Kalmar konstmuseum

  Kalmar konstmuseum je ideální pro ty, kteří chtějí objevovat umělecká díla a historii. Tento muzeum nabízí nejen výstavy moderního a tradičního umění, ale také příležitost prozkoumat místní kulturu. Nachází se v centru města Kalmar a je snadno dostupné pro turisty. Nezapomeňte si prohlédnout i krásnou architekturu budovy, která sama o sobě stojí za návštěvu.

Počasí Kalmar

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kalmar

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 17 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 39 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz