Kapské Město - Cape Town City views from the harbour

Letenky do Kapské Město

Hledáte levné letenky do destinace Kapské Město? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kapské Město

Kapské Město leží ve státě Jihoafrická republika. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kapské Město navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
Jihoafrická republikaJihoafrická republika
👀 Památky
📜 Historie
🌲 Příroda
🌊 Moře

Stručně a jasně

Stát
Jihoafrická republika
Letiště
1 letiště (CPT)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kapské Město.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 57min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Cape Town International Airport se nachází 17 km od centra města Kapské Město.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kapské Město od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kapské Město je letiště Cape Town International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Cape Town International Airport (CPT)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kapské Město je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kapské Město

K cestě do destinace Kapské Město lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kapské Město - 28 míst co vidět .

 • The Castle of Good Hope, Cape Town
   

  Castle of Good Hope

  Hrad Dobré naděje je jednou z nejstarších budov v Jižní Africe. Postaven byl v 17. století jako pevnost a sloužil jako ochrana před nájezdy. Dnes je to muzeum, které návštěvníkům nabízí pohled do historie. Navštivte hradové věže, vysoké až 28 metrů, a projděte se po hradbách, odkud se nabízí krásný výhled na okolní krajinu.

 • Kirstenbosch National Botanical Garden
   

  Kirstenbosch National Botanical Garden

  Národní botanická zahrada Kirstenbosch je největší botanickou zahradou v Jižní Africe. Nachází se na úpatí Stolové hory a nabízí nádherné výhledy na Kapské Město. Zahradu zdobí mnoho druhů rostlin, včetně endemických druhů, které se vyskytují pouze v této oblasti. Pro milovníky přírody a botaniky je to ideální místo na procházku a odpočinek v příjemném prostředí přírody.

 • Stolová hora
   

  Stolová hora

  Stolová hora je jedním z nejvýraznějších symbolů Kapského Města. Tato hora, která se tyčí nad městem, nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a moře. Z vrcholu lze vidět až do Namibie. Pro turisty je k dispozici lanovka, která vás vyveze na vrchol. Na vrcholu najdete také několik turistických stezek, kde si můžete užít krásnou přírodu a zvířata, jako jsou například opice a ještěři.

 • Two Oceans Aquarium
   

  Two Oceans Aquarium

  Pokud hledáte zábavu v Kapském Městě, neváhejte navštívit Two Oceans Aquarium. Toto akvárium nabízí mnoho fascinujících výstav, které vás přenesou do podmořského světa. Můžete pozorovat žraloky, rejnoky a mnoho dalšího. Pro ty nejodvážnější je možnost se potopit s žraloky. Navštivte Two Oceans Aquarium a prožijte nezapomenutelný zážitek!

 • Some of the colorful buildings you will find at Bo-Kaap, Cape Town, South Africa
   

  Iziko Bo-Kaap Museum

  Iziko Bo-Kaap Museum je malé, ale velmi zajímavé muzeum, které se nachází v historické čtvrti Bo-Kaap v Kapském Městě. Muzeum představuje život a kulturu muslimské komunity, která zde žije již více než 300 let. Návštěvníci se dozvědí o tradičních zvycích, jídle a obyčejích této komunity. Doporučujeme si prohlédnout i tradiční kroje, které jsou v muzeu vystaveny.

Počasí Kapské Město

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kapské Město

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Brusel
✨ Víkendovka
🚀 1 164 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz