Kastoria - View of the city of en:Kastoria, en:Greece and of the lake en:Orestiada

Letenky do Kastoria

Hledáte levné letenky do destinace Kastoria? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kastoria

Kastoria leží v Řecka. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kastoria navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŘeckoŘecko

Stručně a jasně

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (KSO)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kastoria.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 46min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kastoria National Airport se nachází 8 km od centra města Kastoria.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kastoria od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kastoria je letiště Kastoria National Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kastoria National Airport (KSO)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kastoria je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kastoria

K cestě do destinace Kastoria lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kastoria - 7 míst co vidět .

 • Kastoria Lake
   

  Kastoria Lake

  Kastoria Lake je malebné místo, které stojí za návštěvu při cestě do Řecka. Leží v blízkosti stejnojmenného města a nabízí krásné výhledy na okolní horstvo. Procházka po břehu je ideální pro relaxaci a užívání si přírody. V okolí je možné najít i řadu historických památek a tradičních řeckých tavern, kde si můžete vychutnat místní speciality.

 • Cave of Dragon (Spilia tou drakou)
   

  Cave of Dragon (Spilia tou drakou)

  Navštivte tuto úchvatnou jeskyni, která se nachází ve městě Kastoria. Jeskyně je pojmenována po drakovi, který podle legendy v ní kdysi žil. Prozkoumejte krásné podzemní prostory plné stalaktitů a stalagmitů. Vstupné je velmi příznivé a turistické trasy jsou dobře značené. Určitě nevynechejte tuto fascinující atrakci během své návštěvy Kastorie.

 • Monastery of Panagia Mavriotissa
   

  Monastery of Panagia Mavriotissa

  Klášter Panagia Mavriotissa je historický klášter v Kastorii, který byl postaven v 11. století. Klášter je známý svou architekturou a nádhernými freskami. Navštivte klášter a prozkoumejte jeho krásné interiéry, které odrážejí bohatou historii řeckého pravoslaví. Užijte si klidné a duchovní okolí kláštera a prožijte nezapomenutelný zážitek.

 • Dispilio Lakeside Neolithic Settlement Archaeological Collection
   

  Dispilio Lakeside Neolithic Settlement Archaeological Collection

  Archeologická sbírka Dispilio Lakeside Neolithic Settlement v Kastorii je fascinující ukázkou života v neolitu. Sbírka obsahuje artefakty nalezené v oblasti a poskytuje cenné informace o kultuře a životě před tisíci lety. Pro milovníky historie a archeologie je návštěva této sbírky nezapomenutelným zážitkem.

 • Kastoria Aquarium
   

  Kastoria Aquarium

  Akvarium Kastoria je jedním z největších akvárií v Řecku. Toto nádherné akvárium nabízí úžasnou expozici místních druhů ryb a dalších mořských živočichů. Vstupte do fascinujícího světa podvodních tvorů a objevte tajemství řeckých vod. Toto místo je ideální pro rodiny s dětmi a milovníky přírody. Navštivte Akvárium Kastoria a zažijte nezapomenutelnou zábavu!

Počasí Kastoria

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kastoria

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 11 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Ibiza
⏰ Last minute
👌 860 Kč

LM letenky na Ibizu

Španělsko
Před 38 hodinami
korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz