Letenky do Kauai

Hledáte levné letenky do destinace Kauai? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kauai

Kauai leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kauai navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (LIH)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kauai.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 13h 55min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Lihue Airport se nachází 23 km od centra města Kauai.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kauai od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kauai je letiště Lihue Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Lihue Airport (LIH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kauai je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kauai

K cestě do destinace Kauai lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kauai - 10 míst co vidět .

 • Waimea Canyon State Park
   

  Waimea Canyon State Park

  Národní park Waimea Canyon na Havaji je jedním z nejkrásnějších přírodních divů na světě. Tento ohromující kaňon se táhne na více než deset mil a je až 900 metrů hluboký. Pokud se vydáte na procházku po jedné z mnoha stezek, můžete se těšit na úchvatné výhledy na zelené kopce, vodopády a neuvěřitelné geologické útvary. Návštěva Waimea Canyonu je nezapomenutelným zážitkem pro každého milovníka přírody.

 • Lydgate Beach Park
   

  Lydgate Beach Park

  Lydgate Beach Park na Kauai je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a krásnou přírodu. Tento park nabízí dlouhou pláž s jemným pískem a čistou vodou. Můžete si zde užít koupání, opalování nebo si zahrát volejbal. Park je obklopen zelení a nabízí překrásné výhledy na okolní krajinu. Užijte si relaxaci na pláži v Lydgate Beach Parku.

 • Kilauea Lighthouse
   

  Kilauea Lighthouse

  Kilauea Lighthouse je nejstarší svítidlo na Havaji. Nachází se na vrcholu útesu a poskytuje úchvatné výhledy na oceán a pobřeží. Toto místo je oblíbené pro pozorování velryb a mořských ptáků. Navštivte Kilauea Lighthouse a prožijte nezapomenutelný zážitek v těsném kontaktu s přírodou.

 • Queen’s Bath
   

  Queen’s Bath

  Queen's Bath je přírodní bazén v Kauai, který je oblíbený mezi turisty i místními obyvateli. Tento krásný bazén se nachází na skalnatém pobřeží a nabízí úchvatné výhledy na oceán. Koupání v Queen's Bath je však velmi nebezpečné a je třeba dodržovat bezpečnostní opatření. Navštivte Queen's Bath a užijte si jedinečný zážitek z pobytu na Havaji!

 • Kauai Backcountry Adventures
   

  Kauai Backcountry Adventures

  Vyzkoušejte si nezapomenutelnou jízdu na kajaku s Kauai Backcountry Adventures. Projděte se po řece a užijte si krásnou přírodu ostrova Kauai. Tuto aktivitu můžete podniknout s rodinou nebo přáteli. Kromě kajaků si můžete také vyzkoušet jízdu na šlapadlech a plavbu po vodopádech. Kauai Backcountry Adventures je skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí objevovat krásy Kauai z jiné perspektivy.

Počasí Kauai

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kauai

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
😍 1 700 Kč
Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz