Kirkwall - KIRKWALL HABOUR KIRKWALL ORKNEY ISLANDS SEP 2011

Letenky do Kirkwall

Hledáte levné letenky do destinace Kirkwall? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kirkwall

Kirkwall leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kirkwall navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (KOI)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kirkwall.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 8min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Kirkwall Airport se nachází 4 km od centra města Kirkwall.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kirkwall od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kirkwall je letiště Kirkwall Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Kirkwall Airport (KOI)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kirkwall je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kirkwall

K cestě do destinace Kirkwall lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kirkwall - 13 míst co vidět .

 • St Magnus Cathedral
   

  St Magnus Cathedral

  Katedrála svatého Magnuse je jednou z nejvýznamnějších památek ve městě Kirkwall na Orknejích. Katedrála byla postavena v 12. století a je jednou z nejstarších katedrál v celé Skotsku. Její gotická architektura a nádherné vitráže jsou jen některé z mnoha důvodů, proč byste měli navštívit tuto historickou památku. Uvnitř katedrály si můžete prohlédnout mnoho cenných artefaktů a hrobek významných osobností.

 • Orkney Wireless Museum
   

  Orkney Wireless Museum

  Orkney Wireless Museum je fascinující muzeum, které ukazuje historii bezdrátové komunikace. Nachází se v Kirkwallu na Orknejích a nabízí návštěvníkům možnost vidět staré rádiové přijímače, vysílače a další technologie. Muzeum se nachází v krásné historické budově a je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí objevit, jak se komunikovalo v minulosti. Navštivte Orkney Wireless Museum a prozkoumejte fascinující svět bezdrátové komunikace!

 • Cuween Hill Chambered Cairn
   

  Cuween Hill Chambered Cairn

  Navštivte starověké kamenné hroby Cuween Hill Chambered Cairn na Orknejích ostrovech. Tato mohutná stavba z doby neolitu poskytuje fascinující pohled na minulost. Přemýšlejte o tom, jak lidé před tisíci lety stavěli tyto monumenty, zatímco se procházíte temnými chodbami a obdivujete starobylé umělecké prvky vyryté do kamene. Prozkoumejte jedinečnou historii Orknejích ostrovů v tomto tajemném a magickém místě.

 • The Orkney Museum
   

  The Orkney Museum

  Pokud se zajímáte o historii, nenechte si ujít Orkneyské muzeum v Kirkwallu. Muzeum se nachází v historické budově a nabízí fascinující pohled na život a kulturu Orknejí. Zajímavé exponáty zahrnují vikingy, archeologii, přírodu a mnoho dalšího. Pokud hledáte zajímavou a poučnou zastávku během vaší cesty, Orkneyské muzeum je pro vás ideální volbou.

 • Highland Park Whisky Distillery
   

  Highland Park Whisky Distillery

  Navštivte destilerii whisky Highland Park, která se nachází na Orknejích ostrovech ve Skotsku. Tato destilerie produkuje některé z nejlepších whisky na světě a je obklopena nádhernou přírodou. Prohlédněte si výrobu whisky a ochutnejte některé z nejlepších druhů. Tato zážitková destilerie je ideální pro milovníky whisky a přírody.

Počasí Kirkwall

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kirkwall

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz