Kodaň

Letenky do Kodaně

Hledáte levné letenky do Kodaně? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kodaň

Zaleťte si levně do Kodaně. Zpátečky do Kodaně pořídíte levně i jen na prodloužený víkend. Letenky na Kodaně seženete z Prahy s leteckou společností Ryanair, Eurowings nebo ČSA. Levné letenky pořídíte z Prahy od 892 Kč. Využijte vyhledávač letenek, který Vám umožní hledat termíny s nejlevnější cenou. 

Optimální doba na zakoupení letenky do Kodaně je na letní sezónu cca 120 dní před odletem. Pokud poletíte mimo sezónu, lze zakoupit letenky v akci i měsíc před odletem. Do Kodaně lze letět celoročně, nejpříznivější teploty jsou od května do listopadu.

DánskoDánsko
👀 Památky
🏛️ Architektura
🍸 Noční život
☕ Kavárny

Stručně a jasně

Stát

Dánsko

Letiště

1 letiště (CPH)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kodaň.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 4min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Copenhagen Kastrup Airport se nachází 8 km od centra města Kodaň.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kodaň od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kodaň je letiště Copenhagen Kastrup Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Copenhagen Kastrup Airport (CPH)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kodaň je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kodaň

Letiště v Kodani se nazývá Kodaň Kastrup. Jedná se o mezinárodní a jedno znejmodernějších letišť v Evropě. Nachází se 8 km jižně od centra Kodaně na ostrově Amager a přes most jste za 10 minut ve švédském Malmo.

Doprava z/na letiště Kodaň CPH

 • Metro (M2)

  Jezdí každých 10 min.


  ~ 15 min
  36 kr.
 • Vlak (29)

  Jezdí každých 20 minut na hlavní nádraží.


  ~ 12 min
  45 kr.
  Rezervace online

Co vidět v Kodani

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 16 míst, co vidět v Kodani .

 •  

  Nyhavn

  Krásné pestrobarevné domy na nábřeží, spousta restaurací a kaváren. Nejznámější místo v Kodani. Večer se barevné domy odráží na hladině moře.

 •  

  Malá mořská víla

  Když se řekne Kodaň, tak se většině lidi vybaví tato socha. Může vás překvapit, jak je malá a nenápadná. Pokud by kolem nebyl neustálý dav turistů, tak by se dala i snadno přehlédnout. A dav turistů vás může i mírně otrávit. Lepší asi bude toto místo navštívit brzy ráno nebo večer.

 •  

  Strøget

  Pěší zóna táhnoucí se na východ od radnice. Spoustu obchodů včetně luxusních značek jako Prada, Louis Vuitton, ale také cenově dostupnější jako HM a jiné.

 •  

  Langelinie

  Langelinie je přístav, ve kterém se nachází nejznámější památka v Kodani - socha mořské panny.

 •  

  Christiansborg

  Starý královský palác, je možné navštívit královskou kuchyni, královské stáje, ruiny a královské pokoje. Při návštěvě Kodaně tento skvost určitě nezapomeňte navštívit.

Počasí v Kodani

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Pohled na Barcelonu

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

pohled na New York City

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

promenáda v Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

Řím

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kodaň

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Marseille
Benátky
🤘 Multi-city
🎉 1 309 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Porto
Milán
🤘 Multi-city
🔥 2 096 Kč
Ammán
✈️ Zpátečka
💣 1 831 Kč
Hurghada
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Benátky
✨ Víkendovka
👌 1 079 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz