Kolín nad Rýnem - Hohenzollern bridge in Köln.

Letenky do Kolín nad Rýnem

Hledáte levné letenky do destinace Kolín nad Rýnem? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kolín nad Rýnem

Kolín nad Rýnem leží ve státě Německo. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kolín nad Rýnem navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (CGN)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kolín nad Rýnem.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 57min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Cologne Bonn Airport se nachází 15 km od centra města Kolín nad Rýnem.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kolín nad Rýnem od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kolín nad Rýnem je letiště Cologne Bonn Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Cologne Bonn Airport (CGN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kolín nad Rýnem je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kolín nad Rýnem

K cestě do destinace Kolín nad Rýnem lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kolín nad Rýnem - 23 míst co vidět .

 • Cologne Cathedral
   

  Cologne Cathedral

  Kolínská katedrála, nejnavštěvovanější turistická atrakce v Kolíně nad Rýnem, patří mezi největší gotické katedrály na světě. Její nádherná fasáda a působivá architektura přitahují každoročně tisíce návštěvníků. Uvnitř katedrály najdete mimo jiné slavný zlatý oltář a hrobku Tří králů. Navštivte tuto historickou památku a ochutnejte atmosféru středověku v srdci Kolína nad Rýnem.

 • Museum Ludwig
   

  Museum Ludwig

  Muzeum Ludwig v Kolíně nad Rýnem je největší muzeum moderního a současného umění v Německu. Jeho sbírka zahrnuje více než 20 tisíc děl od umělců jako jsou Pablo Picasso, Andy Warhol nebo Roy Lichtenstein. Muzeum je umístěno v moderním budově na nábřeží Rýna a nabízí návštěvníkům nejen výstavy, ale také koncerty a další kulturní akce.

 • Wallraf - Richartz Museum
   

  Wallraf - Richartz Museum

  Wallraf - Richartz Museum je jedním z nejvýznamnějších muzeí v Kolíně nad Rýnem. Toto muzeum je domovem pro tisíce uměleckých děl, včetně děl německých a nizozemských mistrů. Návštěvníci se mohou těšit na umělecké skvosty, jako jsou obrazy od Rubense, Rembrandta a dalších slavných umělců. Pro milovníky umění je toto muzeum nevynechatelná zastávka při návštěvě Kolína nad Rýnem.

 • Duftmuseum im Farina Haus
   

  Duftmuseum im Farina Haus

  Navštivte muzeum vůní v Kolíně nad Rýnem a prohlédněte si historii nejstaršího parfému na světě. V muzeu se dozvíte o procesu výroby parfému a můžete ochutnat různé vůně. Muzeum se nachází v historickém Farinově domě, kde v roce 1709 Johann Maria Farina vytvořil slavný Eau de Cologne.

 • Rheinpark
   

  Rheinpark

  Rheinpark v Kolíně nad Rýnem je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Tento park nabízí krásné výhledy na Rýn a okolní krajinu, stejně jako mnoho zelených ploch a cest pro procházky. Navštivte park v létě a užijte si piknik u řeky, nebo se projděte v zimě a užijte si krásnou zasněženou krajinu. Rheinpark je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci v příjemném prostředí přírody.

Počasí Kolín nad Rýnem

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kolín nad Rýnem

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Brusel
✨ Víkendovka
🚀 1 164 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz