Kutahya - Kütahya Tile Museum, Tomb of Yakub II

Letenky do Kutahya

Hledáte levné letenky do destinace Kutahya? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Kutahya

Kutahya leží ve státě Turecko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Kutahya navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
TureckoTurecko

Stručně a jasně

Stát
Turecko
Letiště
1 letiště (KZR)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Kutahya.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 24min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Zafer se nachází 36 km od centra města Kutahya.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Kutahya od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Kutahya je letiště Zafer. Poblíž ale najdete i tato letiště: Zafer (KZR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Kutahya je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Kutahya

K cestě do destinace Kutahya lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Kutahya - 6 míst co vidět .

 • Kutahya Ulu Camii
   

  Kutahya Ulu Camii

  Kutahya Ulu Camii je jednou z nejvýznamnějších památek v Kutahyi. Tato velkolepá mešita byla postavena v 16. století a je považována za jednu z nejkrásnějších v zemi. Její interiér zdobí mnoho nádherných výzdob a mozaik, které jsou skvělým příkladem osmanského umění. Kutahya Ulu Camii je také důležitým místem pro místní muslimy, kteří sem pravidelně chodí modlit se.

 • Kossuth House Museum
   

  Kossuth House Museum

  Kossuth House Museum v tureckém Kutahyi je fascinující muzeum, které připomíná významného uherského politika Lajose Kossutha. Muzeum se nachází v historické budově, která sloužila jako útočiště pro Kossutha během jeho exilu v roce 1851. Návštěvníci zde najdou mnoho zajímavých exponátů, jako jsou osobní předměty Kossutha, historické dokumenty a umělecká díla. Pro milovníky historie a kultury je toto muzeum nevynechatelnou zastávkou.

 • googleusercontent.com
   

  Germiyan Sokagi

  Kutahya je turecké město, které se nachází v západní části země. Jeho nejvýznamnější památkou je Germiyan Sokagi, což je historická čtvrť plná klasických dřevěných domů a malebných uliček. Tato část města je ideální pro procházky a objevování turecké kultury a architektury. Navštivte také místní trhy a ochutnejte místní speciality, jako je keramika a káva.

 • Enne Baraji Tabiat Parki
   

  Enne Baraji Tabiat Parki

  Enne Baraji Tabiat Parki je jedním z nejkrásnějších přírodních parků v Kutahyi. Tento park se nachází v blízkosti přehrady Enne a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Je ideálním místem pro pikniky, procházky a relaxaci. Kromě toho zde můžete najít také několik turistických tras a cyklostezek. Pokud hledáte klidné místo pro odpočinek v přírodě, Enne Baraji Tabiat Parki je tou správnou volbou.

 • Placeholder image.
   

  Archeological Museum

  Kutahya Archeological Museum je skvělým místem pro ty, kteří se zajímají o historii a archeologii. Nachází se v centru Kutahye a nabízí návštěvníkům mnoho fascinujících exponátů, jako jsou keramické artefakty, římské sochy a další historické předměty. Muzeum je dobře organizované a má mnoho informačních panelů, které pomáhají návštěvníkům lépe porozumět historii regionu. Pokud se chystáte do Kutahye, určitě nevynechejte návštěvu tohoto fascinujícího muzea.

Počasí Kutahya

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Kutahya

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz