Leon

Letenky do Leon

Hledáte levné letenky do destinace Leon? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Leon

Leon leží v Španělska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Leon navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŠpanělskoŠpanělsko

Stručně a jasně

Stát
Španělsko
Letiště
1 letiště (LEN)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Leon.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 27min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Leon Airport se nachází 7 km od centra města Leon.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Leon od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Leon je letiště Leon Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Leon Airport (LEN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Leon je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Leon

K cestě do destinace Leon lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Leon - 12 míst co vidět .

 • León Cathedral
   

  León Cathedral

  Katedrála v Leónu je jedním z nejvýznamnějších románsko-gotických kostelů ve Španělsku. Její interiér je plný uměleckých pokladů, včetně vitráží, soch a malovaných oltářů. Katedrála je známá také svými 125 vitrážemi, které jsou považovány za nejlepší v Evropě. Navštivte tuto nádhernou stavbu a prohlédněte si její krásu a historii.

 • Museo de Leon
   

  Museo de Leon

  Museo de Leon, nebo také Museo de León, je muzeum v centru města Leon. Expozice nabízí pohled do historie regionu a jeho kultury. Návštěvníci mohou obdivovat sbírky archeologických nálezů, uměleckých děl a etnografických exponátů. Muzeum je ideálním místem pro všechny, kteří chtějí poznat více o historii a tradicích města Leon a jeho okolí.

 • Convento de San Marcos
   

  Convento de San Marcos

  Convento de San Marcos je nádherným příkladem renesanční architektury v Leónu. Tento klášter byl postaven v 16. století a sloužil jako poutní místo pro poutníky na cestě do Santiaga de Compostela. Dnes je to muzeum, kde můžete vidět nádherné fresky a sochy. Navštivte toto místo a prohlédněte si krásu renesance v Leónu.

 • Casa Botines
   

  Casa Botines

  Casa Botines je krásná modernistická budova navržená slavným architektem Antoniem Gaudím. Nachází se v historickém centru města Leon a slouží jako muzeum. Návštěvníci mohou obdivovat krásné mozaiky a sochy, které zdobí fasádu budovy. Pokud hledáte jedinečnou architekturu a historii, Casa Botines je skvělým místem k návštěvě v Leonu.

 • Palacio de los Guzmanes
   

  Palacio de los Guzmanes

  Palác Guzmanů je jednou z nejvýznamnějších památek v Leónu. Tento nádherný renesanční palác byl postaven v 16. století a sloužil jako sídlo místních šlechtických rodin. Dnes je palác otevřen pro veřejnost a nabízí návštěvníkům jedinečnou možnost prozkoumat bohatou historii města. Navštivte Palác Guzmanů a objevte krásy renesance v srdci Leónu.

Počasí Leon

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Leon

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Legolend v Dánsku
✈️ Zpátečka
🎉 755 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
👍 899 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
🤩 730 Kč
Ohrid
✈️ Zpátečka
🎉 810 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz