Lerwick - Detail Clickimin Broch

Letenky do Lerwick

Hledáte levné letenky do destinace Lerwick? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Lerwick

Lerwick leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Lerwick navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (LSI)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Lerwick.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 11min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Sumburgh Airport se nachází 72 km od centra města Lerwick.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Lerwick od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Lerwick je letiště Sumburgh Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Sumburgh Airport (LSI)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Lerwick je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Lerwick

K cestě do destinace Lerwick lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lerwick - 9 míst co vidět .

 • Croft House Museum
   

  Croft House Museum

  Croft House Museum v Lerwicku přináší návštěvníkům příležitost nahlédnout do života na Shetlandských ostrovech v minulosti. Tento muzeum představuje autentický domov s tradičním interiérem, který ukazuje, jakým způsobem se zde žilo v minulých stoletích. Návštěvníci se dozví více o historii ostrovů a mohou si prohlédnout mnoho zajímavých artefaktů. Určitě stojí za návštěvu pro milovníky historie a kultury Shetlandských ostrovů.

 • Shetland Textile Museum
   

  Shetland Textile Museum

  Shetlandské textilní muzeum v Lerwicku přináší fascinující pohled na historii a tradice tkaní a pletení na Shetlandách. Prozkoumejte sbírky vlněných a hedvábných přízí, ručně vyrobených kusů a výrobních nástrojů, které ukazují umění a dovednosti místních řemeslníků. Navštivte toto muzeum a prohlédněte si jedinečnou sbírku, která vás zavede do světa tradičních textilních technik.

 • Mareel
   

  Mareel

  Mareel je kulturním centrem města Lerwick na Shetlandských ostrovech. Toto moderní a stylové místo nabízí širokou škálu kulturních akcí, včetně koncertů, filmových projekcí a divadelních představení. Navštivte Mareel a užijte si nezapomenutelný zážitek z kulturního dění na Shetlandských ostrovech.

 • Shetland Museum
   

  Shetland Museum

  Shetlandské muzeum v Lerwicku nabízí fascinující pohled na historii a kulturu tohoto ostrovního ráje. Muzeum přináší návštěvníkům nevšední zážitek prostřednictvím interaktivních výstav, ukázkových předmětů a mnoha informací o historii Shetlandů. Prozkoumejte výstavy o vikingské minulosti, námořním průmyslu a mnoho dalšího. Shetlandské muzeum je skvělým způsobem, jak se seznámit s tímto krásným koutem světa.

 • Old Haa Museum and Tearoom
   

  Old Haa Museum and Tearoom

  Old Haa Museum and Tearoom je skvělým místem pro všechny, kteří chtějí poznat historii města Lerwick. Muzeum se nachází v historickém domě a nabízí návštěvníkům pohled do minulosti Shetlandských ostrovů. Po prohlídce si můžete odpočinout v kavárně a ochutnat tradiční skotské speciality. Určitě neváhejte navštívit toto krásné místo během svého pobytu v Lerwicku.

Počasí Lerwick

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Lerwick

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz