Lexington - Front of the Elley Villa, located at 320 Linden Walk in Lexington, Kentucky, United States. Built in 1850, it is listed on the National Register of Historic Places.

Letenky do Lexington

Hledáte levné letenky do destinace Lexington? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Lexington

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Lexington navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

1 letiště (LEX)

Časový posun

-6h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Lexington.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 46min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Blue Grass Airport se nachází 9 km od centra města Lexington.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Lexington od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Lexington je letiště Blue Grass Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Blue Grass Airport (LEX)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Lexington je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Lexington

K cestě do destinace Lexington lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lexington - 20 míst co vidět .

 • Kentucky Horse Park
   

  Kentucky Horse Park

  Kentucky Horse Park je ideální místo pro milovníky koní. Nachází se v srdci Lexingtonu, který je známý jako 'Hlavní město světa koní'. Park nabízí návštěvníkům ukázky a představení koní, stejně jako výstavy a muzeum o historii koní v Kentucky. Pro ty, kteří touží po ježdění na koni, jsou k dispozici prohlídky a jízdy na koni. Navštivte Kentucky Horse Park a prožijte jedinečnou zkušenost s těmito majestátními zvířaty.

 • Jacobson Park
   

  Jacobson Park

  Jacobson Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v přírodě. Nabízí mnoho aktivit, jako jsou pěší túry, jízda na kole, rybaření a pikniky. Park je obklopen překrásnými jezery a zelenými loukami. V létě se zde konají různé kulturní akce a koncerty. Navštivte Jacobson Park a užijte si klid a krásu přírody v srdci Lexingtonu.

 • Mary Todd Lincoln House
   

  Mary Todd Lincoln House

  Navštivte dům Mary Todd Lincolnové v Lexingtonu a podívejte se do života manželky 16. prezidenta USA. Tento historický dům nabízí návštěvníkům možnost vidět, jak Mary Toddová žila a pracovala před a po svém manželovi Abrahamovi Lincolnovi. Prohlédněte si interiér a dozvězte se více o této významné postavě americké historie.

 • Raven Run Nature Sanctuary
   

  Raven Run Nature Sanctuary

  Raven Run Nature Sanctuary je útočištěm pro přírodu v srdci Lexingtonu. Tento krásný park nabízí návštěvníkům možnost užít si přírodu a klid v blízkosti města. Zdejší lesy, pole a mokřady jsou domovem pro mnoho druhů zvířat a rostlin. Je to ideální místo pro procházky, pikniky a pozorování ptáků. Navštivte Raven Run Nature Sanctuary a objevte krásy přírody v Kentucky.

 • McConnell Springs Park
   

  McConnell Springs Park

  McConnell Springs Park je přírodní oáza v srdci Lexingtonu. Tento park nabízí návštěvníkům krásné výhledy na okolní krajinu a řeku Town Branch Creek. Procházky po parku jsou ideální pro milovníky přírody a historie. Zdejší prameny byly místem prvního osídlení Lexingtonu a dnes zde můžete navštívit muzeum, které vám přiblíží historii této oblasti. Navštivte McConnell Springs Park a objevte krásy Kentuckyho přírody!

Počasí Lexington

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Lexington

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Neapol
✈️ Zpátečka
🚀 2 015 Kč

Letní letenky do Kampánie

Itálie
Před 23 minutami
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
ras-al-khaimah
🌴 Dovolená
😍 12 990 Kč
Marsa Alam
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Neapol
milan
🤘 Multi-city
🎉 2 542 Kč
Nice
✨ Víkendovka
😎 966 Kč

Na víkend do Nice

Francie
Před 45 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz