Liepaja - Lutheran Church of St. Ana in Liepaja. It's Liepaja's oldest church, built in XI century. At first it was wooden, lately few times reconstructed.

Letenky do Liepaja

Hledáte levné letenky do destinace Liepaja? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Liepaja

Liepaja leží v Lotyšska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Liepaja navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
LotyšskoLotyšsko

Stručně a jasně

Stát
Lotyšsko
Letiště
1 letiště (LPX)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Liepaja.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 19min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Liepaja International Airport se nachází 5 km od centra města Liepaja.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Liepaja od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Liepaja je letiště Liepaja International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Liepaja International Airport (LPX)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Liepaja je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Liepaja

K cestě do destinace Liepaja lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Liepaja - 6 míst co vidět .

 • Liepaja seaside park
   

  Liepaja seaside park

  Liepaja Seaside Park je rušným rekreačním centrem obklopeným stromy a fontánami. Zahrnuje skatepark, sezónní kavárny a kulturní akce. Tento park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci s rodinou nebo přáteli. Můžete si užít piknik, projít se po pláži nebo si užít sportovní aktivity. Liepaja Seaside Park je jedním z nejkrásnějších parků v Lotyšsku a určitě stojí za návštěvu.

 • Rose Square
   

  Rose Square

  Liepaja je městem plným historie a kultury. Jedním z nejvýznamnějších míst je náměstí Růží, které se nachází v srdci města. Toto náměstí je obklopeno krásnou architekturou a nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých míst k prozkoumání. Zdejší památky zahrnují kostely, muzea a historické budovy. Náměstí Růží je také oblíbeným místem pro setkání s místními a ochutnání tradičních jídel a nápojů.

 • Liepāja Northern Breakwater
   

  Liepāja Northern Breakwater

  Liepaja Northern Breakwater je jedním z nejvýznamnějších turistických míst v Liepaji. Tento dlouhý kamenný molek chrání přístav a nabízí nádherný výhled na Baltské moře. Můžete se projít po mole, pozorovat rybáře a užít si krásné panoramatické výhledy. Pokud máte rádi moře a přírodu, navštivte Liepaja Northern Breakwater a užijte si krásné okolí.

 • Artillery battery No.1 (Northern Fort)
   

  Artillery battery No.1 (Northern Fort)

  Baterie č. 1 (Severní pevnost) je historická vojenská pevnost v Liepaji. Tato pevnost byla postavena ve 20. století a sloužila k obraně přístavu. Dnes je tato pevnost turistickou atrakcí, kterou si návštěvníci mohou prohlédnout. Při návštěvě této pevnosti si můžete prohlédnout historické zbraně a vojenskou techniku a užít si nádherný výhled na moře.

 • Liepājas muzejs
   

  Liepājas muzejs

  Liepājas muzeum je jedním z nejzajímavějších muzeí v Lotyšsku. Nachází se v historické budově, která kdysi sloužila jako kasárna ruského impéria a později sovětské armády. V muzeu najdete bohatou sbírku artefaktů, dokumentů a fotografií, které dokumentují historii Liepāje a okolního regionu. Mezi nejzajímavější expozice patří sbírka námořních artefaktů a výstava věnovaná sovětské okupaci.

Počasí Liepaja

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Liepaja

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
Belfast
londyn
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Riga
✈️ Zpátečka
🎉 878 Kč
tenerife
pláž v agadiru, maroko
🤘 Multi-city
🔥 2 069 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
mykonos
Pohled na Athény
🤘 Multi-city
🚀 2 422 Kč
Katánie
✈️ Zpátečka
💣 1 284 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz