Linkoping - In the RAÄ buildings database.

Letenky do Linkoping

Hledáte levné letenky do destinace Linkoping? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Linkoping

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Linkoping navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (LPI)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Linkoping.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 26min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Linkoping SAAB Airport se nachází 3 km od centra města Linkoping.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Linkoping od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Linkoping je letiště Linkoping SAAB Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Linkoping SAAB Airport (LPI)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Linkoping je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Linkoping

K cestě do destinace Linkoping lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Linkoping - 11 míst co vidět .

 • Gamla Linköping Open Air Museum
   

  Gamla Linköping Open Air Museum

  Muzeum pod širým nebem Gamla Linköping přináší návštěvníkům autentický pohled na život ve Švédsku v minulosti. Procházejte se uličkami a obdivujte historické domy, kostely a obchody. Muzeum nabízí také řadu interaktivních aktivit pro děti i dospělé. Užijte si odpoledne v této malebné části Linköpingu.

 • Air Force Museum
   

  Air Force Museum

  Muzeum letectva v Linköpingu je největším muzeem letadel a významných předmětů spojených s letectvím ve Švédsku. V muzeu najdete mnoho exponátů, včetně letadel, vrtulníků a dalších strojů používaných ve vojenském letectví. Návštěvníci si mohou prohlédnout i interaktivní výstavy a zúčastnit se exkluzivních prohlídek. Muzeum letectva je ideálním místem pro milovníky letectví a historie.

 • Linköpings Trädgårdsförening
   

  Linköpings Trädgårdsförening

  Linköpings Trädgårdsförening je krásný park plný květin a zeleně, který stojí za návštěvu. Tento park nabízí klidné a relaxační prostředí, kde si můžete vychutnat krásné výhledy a příjemnou atmosféru. Pokud hledáte krásné místo na procházku nebo piknik, Linköpings Trädgårdsförening je tou správnou volbou pro vás.

 • Linköping Cathedral
   

  Linköping Cathedral

  Katedrála v Linköpingu je jedním z nejvýznamnějších gotických kostelů ve Švédsku. Stojí na vrcholu kopce a nabízí nádherný výhled na město. Interiér katedrály zdobí mnoho uměleckých děl a vitráží. Katedrála pochází z 12. století a je jednou z nejstarších budov ve městě. Navštivte tuto krásnou katedrálu a prozkoumejte historii Linköpingu.

 • Ekenäs castle
   

  Ekenäs castle

  Hrad Ekenäs se nachází v Linköpingu a je jednou z nejvýznamnějších historických památek ve Švédsku. Tento krásný hrad byl postaven v 17. století a je obklopen malebným parkem. Navštivte hradovou kapli, která je považována za jednu z nejkrásnějších ve Švédsku. Prozkoumejte hradní muzeum, kde se dozvíte o historii a kultuře této oblasti. Hrad Ekenäs je skvělým místem pro výlet s rodinou nebo přáteli.

Počasí Linkoping

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Linkoping

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 37 hodinami
londyn
✨ Víkendovka
💣 1 093 Kč

Jarní víkendy v Londýně

Spojené království
Před 40 hodinami
výhled na město Podgorica
✈️ Zpátečka
😎 1 374 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz