Letenky do Lome

Hledáte levné letenky do destinace Lome? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Lome

Lome leží ve státě Togo. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Lome navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
TogoTogo

Stručně a jasně

Stát
Togo
Letiště
1 letiště (LFW)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Lome.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 6h 34min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Lome-Tokoin Airport se nachází 3 km od centra města Lome.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Lome od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Lome je letiště Lome-Tokoin Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Lome-Tokoin Airport (LFW)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Lome je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Lome

K cestě do destinace Lome lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lome - 9 míst co vidět .

 • Monument de l'independance
   

  Monument de l'independance

  Monument de l'independance je jedním z nejvýznamnějších symbolů Toga a připomíná boj za nezávislost. Tento monument se nachází v centru Lome a je velmi impozantní. V noci je osvětlen a vytváří nádhernou atmosféru. Navštivte tento monument a prozkoumejte historii Toga a jeho boj za svobodu.

 • Akodessewa Fetish Market
   

  Akodessewa Fetish Market

 • Market stall, central market, Lome, Togo
   

  Grand Marche

  Grand Marché je největší tržiště v Lomé, Togu. Tento živý trh nabízí širokou škálu místních produktů, jako jsou koření, textilie a řemesla. Prozkoumejte tento trh a ochutnejte místní speciality, jako jsou ovocné šťávy a tradiční jídla. Ujistěte se, že se dobře vyjednáváte, abyste získali nejlepší cenu za své nákupy. Navštivte Grand Marché a prožijte autentickou zkušenost z afrického trhu.

 • Lome Cathedral
   

  Lome Cathedral

  Katedrála v Lomé je jednou z nejvýznamnějších památek Toga. Tento impozantní kostel byl postaven v roce 1900 a je významným symbolem křesťanské víry v zemi. Interiér katedrály je zdoben nádhernými vitrážemi a sochami, které vytvářejí klidnou a duchovní atmosféru. Navštivte tuto krásnou katedrálu a prožijte duchovní zážitek v srdci Lomé.

 • Musee International du Golfe de Guinee
   

  Musee International du Golfe de Guinee

  Muzeum mezinárodního zálivu Guineje je skvělým místem pro objevování kultury a historie Toga. Nachází se v hlavním městě Lomé a nabízí návštěvníkům bohatou sbírku uměleckých předmětů a artefaktů. Prozkoumejte fascinující výstavy, které ukazují místní tradice a životy lidí v oblasti. Muzeum je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí poznat více o africké kultuře a historii.

Počasí Lome

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Lome

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz