výhled na Los Angeles

Letenky do Los Angeles

Hledáte levné letenky do Los Angeles? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Los Angeles

Los Angeles leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Los Angeles navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Los Angeles přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy
🎠 Zábava
👀 Památky
📜 Historie
🏛️ Architektura
🏺 Museum
🍸 Noční život

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (LAX)
Časový posun
-9h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Los Angeles.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 11h 12min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Los Angeles International Airport se nachází 19 km od centra města Los Angeles.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Los Angeles od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Los Angeles je letiště Los Angeles International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Los Angeles International Airport (LAX)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Los Angeles je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Los Angeles

K cestě do destinace Los Angeles lze využít 1 letiště.

Co vidět v Los Angeles

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 27 míst, co vidět v Los Angeles .

 • Nápis Hollywood
   

  Nápis Hollywood

  Nápis Hollywood je ikonickou dominantou slavného kalifornského města Los Angeles. Tento monumentální nápis byl poprvé umístěn na kopci v roce 1923 a dodnes přitahuje pozornost milionů návštěvníků z celého světa. Z blízkosti nápisu se nabízí nádherný panoramatický výhled na město a okolní krajinu. Navštivte tento symbol filmového průmyslu zblízka a užijte si výhledy na Los Angeles.

 • Hollywoodský chodník slávy
   

  Hollywoodský chodník slávy

  Procházejte se po slavném Hollywoodském chodníku slávy (Walk of Fame) a objevujte hvězdy filmových celebrit. Tento turistický magnet vás zavede do srdce filmového průmyslu. Zastavte se u oblíbených hvězd jako jsou Marilyn Monroe, Elvis Presley nebo Tom Hanks a nechte se unést atmosférou filmového světa. Hollywoodský chodník slávy je nejznámější turistickou atrakcí v Los Angeles.

 • TCL Chinese Theatre
   

  TCL Chinese Theatre

  TCL Chinese Theatre je jednou z nejznámějších atrakcí v Los Angeles. Tento historický divadelní dům byl otevřen v roce 1927 na Chodníku slávy (Walk of Fame). Můžete se tu projít po slavném červeném koberci a prohlédnout si různé filmové rekvizity, nebo se podívat na premiéru nového filmu. Jde o nezapomenutelný zážitek pro všechny filmové fanoušky.

 • Hollywood Boulevard
   

  Hollywood Boulevard

  Hollywood Boulevard je ikonická ulice v Los Angeles, známá po celém světě díky svému významu v oblasti filmového průmyslu a turistiky. Najdete tu proslulý Walk of Fame, kde jsou umístěny hvězdy slavných osobností, legendární Chinese Theatre, kde se konají premiéry největších hollywoodských filmů či Dolby Theatre, kde se každoročně předávají ceny Oscar.

 • Universal Studios Hollywood
   

  Universal Studios Hollywood

  Navštivte Universal Studios Hollywood a prožijte nezapomenutelný zážitek v jednom z největších filmových studií na světě. Projděte se ulicemi slavných filmů, vyzkoušejte si atrakce inspirované filmovými hity a užijte si show s vašimi oblíbenými postavami. Vstupenky si zakupte online a ušetřete nejen peníze, ale i čas.

Počasí v Los Angeles

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Los Angeles

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
malaga
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 42 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz