Lulea - Panorama of the city of Luleå, Sweden, taken in the summer of 2014

Letenky do Lulea

Hledáte levné letenky do destinace Lulea? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Lulea

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Lulea navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (LLA)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Lulea.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 30min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Lulea Airport se nachází 5 km od centra města Lulea.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Lulea od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Lulea je letiště Lulea Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Lulea Airport (LLA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Lulea je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Lulea

K cestě do destinace Lulea lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Lulea - 12 míst co vidět .

 • Teknikens Hus
   

  Teknikens Hus

  Teknikens Hus je moderní muzeum v Luleå, které se zaměřuje na technologii a vědu. Interaktivní expozice nabízejí zábavné a poučné zážitky pro celou rodinu. Navštivte planetárium, kde se můžete podívat na hvězdnou oblohu a sledovat fascinující představení. Prozkoumejte výstavu o těžbě železa, která byla důležitou součástí historie regionu. Teknikens Hus je skvělým místem pro zábavu a vzdělání v Luleå.

 • Norrbottens museum
   

  Norrbottens museum

  Norrbottens museum v Luleå je skvělým místem pro poznání historie a kultury regionu. Muzeum nabízí mnoho výstav, které vám umožní prozkoumat život a tradice lidí v oblasti. Navštivte také Norrbottens Järnvägsmuseum a prohlédněte si historické vlaky, které byly důležité pro rozvoj průmyslu a dopravy v této oblasti. Určitě to stojí za návštěvu!

 • Gammelstad Church Town
   

  Gammelstad Church Town

  Gammelstad Church Town je malebné městečko v Lulea, které vám nabídne nezapomenutelný zážitek. Procházejte se uličkami obklopenými tradičními dřevěnými domky a navštivte místní kostel. Toto místo je jedinečné tím, že se zde nachází celkem 424 kostelů, které jsou chráněny jako kulturní dědictví. Přijďte a prožijte atmosféru minulých dob v tomto kouzelném městečku.

 • Person waling in Gammelstad, Sweden.
   

  Gammelstad

  Gammelstad je největší a nejlépe zachovalé švédské město z 17. století. Jeho kostel a okolní stavby jsou příkladem tradičního stavění a byly zapsány na seznam světového dědictví UNESCO. Prozkoumejte úzké uličky a nádherné kamenné domy, které vám nabídnou pohled do minulosti. Navštivte také místní muzeum a ochutnejte tradiční švédské speciality. Gammelstad je skvělým místem pro dovolenou s rodinou nebo romantický pobyt ve dvou.

 • Flight Museum F 21
   

  Flight Museum F 21

  Navštivte Letecké muzeum F 21 v Luleå a objevte historii švédského letectví. Muzeum nabízí rozsáhlou sbírku letadel, vrtulníků a dalších letadel, které představují vývoj od počátků letectví až po současnost. Pro milovníky techniky a historie je to nezapomenutelný zážitek. Vstupné je přátelské k peněžence a vaše návštěva pomůže udržovat muzeum v chodu.

Počasí Lulea

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Lulea

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Pohled na Athény
santorini
🤘 Multi-city
👌 2 854 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz