Male

Letenky do Male

Hledáte levné letenky do destinace Male? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Male

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Male navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
MaledivyMaledivy

Stručně a jasně

Stát

Maledivy

Letiště

1 letiště (MLE)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Male.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 50min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Male International Airport se nachází 3 km od centra města Male.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Male od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Male je letiště Male International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Male International Airport (MLE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Male je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Male

K cestě do destinace Male lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Male - 14 míst co vidět .

 • Tsunami Monument
   

  Tsunami Monument

  Památník tsunami v hlavním městě Male na Maledivách připomíná oběti ničivé vlny z roku 2004. Tento symbolický památník je umístěn na Maledivském náměstí a je obklopen krásnou zelení a květinami. Navštivte tento klidný koutek a uctěte památku obětí a jejich rodin.

 • Sultan Park
   

  Sultan Park

  Sultan Park je klidné útočiště v samém srdci Male, hlavního města Malediv. Tento park nabízí úchvatné výhledy na okolní ostrovy a lagunu. Park byl kdysi součástí královského paláce, nyní je však otevřený pro veřejnost. Užijte si procházku v zeleni a odpočiňte si od shonu města. Vstupné je zdarma, takže neváhejte a navštivte tento krásný park.

 • Male Fish Market
   

  Male Fish Market

  Male Fish Market je ideálním místem pro ty, kteří chtějí ochutnat místní speciality. Tento trh nabízí širokou škálu čerstvého rybího masa, které si můžete zakoupit a ochutnat. Okusit můžete mnoho druhů ryb, včetně tuňáka, makrely a krevet. Pokud hledáte zážitek z místní kuchyně, nenechte si tento trh ujít!

 • Maldives mosque
   

  Grand Friday Mosque

  Velká páteční mešita je největší mešitou na Maledivách a dominuje Male, hlavnímu městu této malé země. Její nádherná architektura s bílým mramorem a zlatými detaily okouzlí každého návštěvníka. Interiér je zdoben koberci a křišťálovými lustry. Navštivte tuto svatyni během modliteb a vychutnejte si klidnou atmosféru, která zde panuje.

 • National Museum
   

  National Museum

  Národní muzeum v Malé je největší muzeum na Maledivách. Vystavuje bohatou sbírku předmětů z historie a kultury ostrovního státu. Návštěvníci se mohou dozvědět více o tradičním způsobu života na Maledivách, o flóře a fauně a o historii ostrovního národa. Muzeum také nabízí přehledný pohled na současnou kulturu a umění Malediv. Určitě stojí za návštěvu!

Počasí Male

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Male

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Nosy Be
🌴 Dovolená
😎 20 990 Kč
benatky
✈️ Zpátečka
👌 1 517 Kč
milan
Palma de Mallorca
🤘 Multi-city
🤩 2 552 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
🚀 2 015 Kč

Letní letenky do Kampánie

Itálie
Před 44 hodinami
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🔥 1 443 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz