Malmö

Letenky do Malmö

Hledáte levné letenky do destinace Malmö? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Malmö

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Malmö navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
ŠvédskoŠvédsko
👀 Památky
📜 Historie
🌲 Příroda
☕ Kavárny

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (MMX)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Malmö.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 3min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Malmo Sturup Airport se nachází 25 km od centra města Malmö.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Malmö od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Malmö je letiště Malmo Sturup Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Malmo Sturup Airport (MMX)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Malmö je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Malmö

K cestě do destinace Malmö lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Malmö - 18 míst co vidět .

 • Turning Torso, Malmö, Skåne County, Southern Sweden
   

  Turning Torso

  Turning Torso je moderní mrakodrap v Malmö, který je inspirován návrhem španělského architekta Santiago Calatravy. Je to nejvyšší budova ve Skandinávii a nabízí úchvatné výhledy na město a Baltské moře. Ve věži se nachází byty, kanceláře a konferenční místnosti. Pokud hledáte moderní architekturu a panoramatické výhledy, Turning Torso je tím pravým místem pro vás!

 • Malmöhus slott (Innerstaden 10:284)
   

  Hrad Malmö

  Hrad Malmö je dominantou města Malmö a jednou z nejvýznamnějších památek v celém Švédsku. Hrad byl postaven v 16. století a sloužil jako pevnost a královské sídlo. Dnes je zde muzeum s bohatou sbírkou umění a historických artefaktů. Navštivte hrad a prožijte jedinečnou atmosféru minulosti i současnosti.

 • Moderna Museet
   

  Moderna Museet

  Moderna Museet je jedním z nejvýznamnějších muzeí moderního umění v Malmö. Nachází se v centru města a nabízí návštěvníkům širokou škálu výstav a sbírek od švédských i mezinárodních umělců. Muzeum se pyšní moderní architekturou a interaktivními expozicemi, které přinášejí umění blíž k návštěvníkům. Pro milovníky moderního umění je návštěva Moderna Museet v Malmö nezapomenutelným zážitkem.

 • Kostel svatého Petra v Malmö
   

  Kostel svatého Petra v Malmö

  Kostel svatého Petra v Malmö je jedním z nejvýznamnějších historických památek města. Tento gotický kostel byl postaven v 14. století a nabízí návštěvníkům nádherný pohled na město z věže. Uvnitř kostela se nachází mnoho zajímavých artefaktů a uměleckých děl. Kostel svatého Petra je nejen duchovním centrem, ale také významnou turistickou atrakcí Malmö.

 • Pildammsparken
   

  Pildammsparken

  Pildammsparken je obrovský park v Malmö, který nabízí nádherné zelené prostranství a klidné místo k relaxaci. Park je ideální pro pikniky, procházky a sportovní aktivity. Navštivte park v květnu, kdy se zde koná slavnostně nazdobená Pildammsdagarna, největší festival květin v celé Skandinávii. Pildammsparken je skvělým místem pro odpočinek od městského ruchu a užití si krásy přírody v Malmö.

Počasí Malmö

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Malmö

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 37 hodinami
londyn
✨ Víkendovka
💣 1 093 Kč

Jarní víkendy v Londýně

Spojené království
Před 41 hodinami
výhled na město Podgorica
✈️ Zpátečka
😎 1 374 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz