Malta - zátoka

Letenky do Malty

Hledáte levné letenky do Malty? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Malta

Malta leží ve státě Malta. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Malta navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Malty přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
MaltaMalta
🌲 Příroda
🏛️ Architektura
🌊 Moře
👀 Památky

Stručně a jasně

Stát
Malta
Letiště
1 letiště (MLA)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Malta.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 15min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Luqa Airport se nachází 4 km od centra města Malta.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Malta od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Malta je letiště Luqa Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Luqa Airport (MLA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Malta je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Malta

K cestě do destinace Malta lze využít 1 letiště.

Co vidět v Maltě

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 28 míst, co vidět v Maltě .

 • La Valletta
   

  La Valletta

  La Valletta je hlavní město Malty. Je to historické a kulturní centrum Malty a také jedno z nejmenších hlavních měst v Evropě. La Valletta byla založena v roce 1566 rytíři Maltézského řádu, kteří zde postavili pevnost, aby chránili ostrov před útoky Osmanské říše. Město La Valletta je známé svým architektonickým dědictvím, ohistorickými památkami a malebnými uličkami a přístavem.

 • St. John's Co-Cathedral
   

  St. John's Co-Cathedral

  St. John's Co-Cathedral je jednou z nejvýznamnějších památek Malty. Tato katedrála byla postavena v roce 1577 a je jedním z nejkrásnějších příkladů barokní architektury na světě. Uvnitř najdete umělecká díla od nejslavnějších malířů a sochařů té doby. Navštivte tento historický kostel a prozkoumejte jeho nádhernou výzdobu a architekturu, která vás ohromí svou krásou.

 • Upper Barrakka Gardens
   

  Upper Barrakka Gardens

  Upper Barrakka Gardens jsou krásné zahrady s výhledem na přístav Valletta. Tyto zahrady nabízejí úchvatné výhledy na moře a okolní ostrovy. Zahrady jsou ideálním místem pro relaxaci a odpočinek od shonu města. Navštivte je v podvečer a užijte si krásný západ slunce nad přístavem. Zahrady jsou zdarma a otevřené celý den, takže se sem můžete zastavit kdykoliv.

 • National Museum of Fine Arts
   

  National Museum of Fine Arts

  Národní muzeum výtvarných umění na Maltě je skvělým zdrojem inspirace pro milovníky umění. Muzeum se nachází v budově bývalého paláce a obsahuje rozsáhlou sbírku evropského umění od středověku po současnost. Navštivte toto umělecké centrum a objevte fascinující umělecká díla, která vás okouzlí svou krásou a historií.

 • The Saluting Battery
   

  The Saluting Battery

  Saluting Battery je historické místo na Maltě, které se nachází v blízkosti Valletty. Tato baterie byla v minulosti používána k výstřelům z děl, které signalizovaly začátek dne. Dnes je toto místo oblíbené pro svůj výhled na přístav a Vallettu. Navštivte Saluting Battery a užijte si kouzlo historie a krásné výhledy na Maltu.

Počasí v Maltě

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Malta

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Edinburgh- výhled
londyn
🤘 Multi-city
🤩 1 918 Kč
Neapol
✨ Prodloužený víkend
🎉 1 638 Kč
Kefalonie
🌴 Dovolená
👌 9 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz