Letenky do Martha's Vineyard

Hledáte levné letenky do destinace Martha's Vineyard? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Martha's Vineyard

Martha's Vineyard leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Martha's Vineyard navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (MVY)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Martha's Vineyard.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 7h 30min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Martha's Vineyard Airport se nachází 3 km od centra města Martha's Vineyard.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Martha's Vineyard od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Martha's Vineyard je letiště Martha's Vineyard Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Martha's Vineyard Airport (MVY)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Martha's Vineyard je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Martha's Vineyard

K cestě do destinace Martha's Vineyard lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Martha's Vineyard - 13 míst co vidět .

 • Joseph Sylvia State Beach
   

  Joseph Sylvia State Beach

  Joseph Sylvia State Beach je ideální místo pro ty, kteří chtějí užít si krásného pobřeží a klidného odpočinku. Tato pláž se nachází na ostrově Martha's Vineyard, kde si můžete užít nádherné výhledy na moře a okolní krajinu. Kromě koupání a opalování můžete také vyzkoušet mnoho vodních sportů, jako například surfování nebo kajakářství. Navštivte Joseph Sylvia State Beach a užijte si dokonalou dovolenou v přírodě.

 • Mytoi Japanese Garden
   

  Mytoi Japanese Garden

  Mytoi Japanese Garden je kouzelným útočištěm na ostrově Martha's Vineyard. Zahrada je inspirována japonským designem a nabízí klidné procházky kolem jezírek, mostů a kamenných cest. Užijte si zdejší klid a krásu, kterou oceníte v každém ročním období. Mytoi Japanese Garden je ideálním místem pro relaxaci a meditaci v přírodě.

 • Gay Head Light
   

  Gay Head Light

  Gay Head Light je maják na ostrově Martha's Vineyard. Tento historický maják byl postaven v roce 1799 a je jedním z nejstarších majáků v USA. Díky své poloze na útesu nabízí nádherný výhled na oceán a okolní krajinu. Vstup do majáku je možný v létě a stojí za to navštívit a projít se po útesu s panoramatickým výhledem.

 • Ocean Park
   

  Ocean Park

  Ocean Park je skvělým místem pro odpočinek a relaxaci u moře na ostrově Martha's Vineyard. Tento park nabízí nádherné výhledy na oceán a je ideálním místem pro pikniky a procházky. Můžete se tady také projet na koloběžce nebo si zahrát volejbal na pláži. Ocean Park je oblíbeným místem pro rodiny s dětmi a pro všechny, kteří hledají klid a krásnou přírodu. Navštivte tento klenot ostrova Martha's Vineyard a užijte si nezapomenutelnou dovolenou u moře.

Počasí Martha's Vineyard

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Martha's Vineyard

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Legolend v Dánsku
✈️ Zpátečka
🎉 755 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
👍 899 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
🤩 730 Kč
Ohrid
✈️ Zpátečka
🎉 810 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz