Medína - The Prophet's Mosque.

Letenky do Medína

Hledáte levné letenky do destinace Medína? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Medína

Medína leží ve státě Saúdská Arábie. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Medína navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Asie
Saúdská ArábieSaúdská Arábie

Stručně a jasně

Stát
Saúdská Arábie
Letiště
1 letiště (MED)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Medína.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 4h 44min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Prince Mohammad Bin Abdulaziz Airport se nachází 14 km od centra města Medína.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Medína od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Medína je letiště Prince Mohammad Bin Abdulaziz Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Prince Mohammad Bin Abdulaziz Airport (MED)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Medína je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Medína

K cestě do destinace Medína lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Medína - 9 míst co vidět .

 • tripadvisor.com
   

  Mount Uhud

  Hora Uhud je významnou historickou památkou v Medíně. Tato hora byla dějištěm jedné z nejvýznamnějších bitev v islámské historii. Dnes je zde možné navštívit památník a vychutnat si krásné výhledy na město. Pro turisty, kteří se zajímají o islámskou historii, je návštěva hory Uhud nezapomenutelným zážitkem.

 • googleusercontent.com
   

  Quba Mosque

  Mešita Quba je jednou z nejstarších a nejvýznamnějších mešit v Medíně. Je to místo, kde prorok Mohamed zastavil a modlil se při své cestě z Mekky do Medíny. Mešita je krásně zdobená a nabízí klidné místo pro modlitbu a meditaci. Navštivte tento historický symbol islámu a užijte si jeho klidnou atmosféru.

 • amazonaws.com
   

  Masjid al-Qiblatain

  Masjid al-Qiblatain je významná mešita v Medina, která je známá svou historickou hodnotou. Tato mešita byla postavena na místě, kde se prorok Muhammad změnil směr modlitby k Mekce. Navštivte tuto svatyni a obdivujte krásu islámské architektury a historického významu. Masjid al-Qiblatain je jedním z nejvýznamnějších míst pro muslimy a turisté, kteří se zajímají o islámskou historii a kulturu.

 • tripadvisor.com
   

  Jannatul Baqi

  Jannatul Baqi je hřbitov, kde jsou pohřbeny významné osobnosti islámu, jako například prorok Mohamed a jeho rodina. Tento historický hřbitov je důležitým místem pro muslimy z celého světa. Navštivte toto místo a prohlédněte si pietně udržované hroby a památníky, které odrážejí významnou historii islámu.

 • tripadvisor.com
   

  King Fahd Glorious Quran Printing Complex

  Tato tiskárna je jedním z nejvýznamnějších islámských míst v Medíně. Královská tiskárna vytváří krásné verze Koránu, které jsou šířeny po celém světě. Návštěvníci se mohou podívat na proces tisku a naučit se více o islámské kultuře. Toto místo je skvělým zdrojem inspirace a poznání pro všechny, kteří se zajímají o islám.

Počasí Medína

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Medína

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 11 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Ibiza
⏰ Last minute
👌 860 Kč

LM letenky na Ibizu

Španělsko
Před 38 hodinami
korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz