monastir

Letenky do Monastir

Hledáte levné letenky do destinace Monastir? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Monastir

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Monastir navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
TuniskoTunisko

Stručně a jasně

Stát
Tunisko
Letiště
1 letiště (MIR)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Monastir.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 18min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Monastir Habib Bourguiba International Airport se nachází 5 km od centra města Monastir.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Monastir od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Monastir je letiště Monastir Habib Bourguiba International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Monastir Habib Bourguiba International Airport (MIR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Monastir je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Monastir

K cestě do destinace Monastir lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Monastir - 9 míst co vidět .

 • Monastir Marina
   

  Monastir Marina

  Monastir Marina je přístav v tuniském městě Monastir. Nabízí krásné výhledy na moře a historické památky v okolí, jako je například Ribat, starověká pevnost ze 7. století. Z přístavu se také dá vyjet na výlet lodí nebo se v něm můžete projet na lodi s proskleným dnem a pozorovat podvodní svět. Monastir Marina je oblíbeným místem pro turisty i místní obyvatele.

 • Ribat of Sousse
   

  Ribat of Sousse

  Ribat of Sousse je malá pevnost postavená v 8. století a rozšířená v roce 821. V pevnosti se nachází věž, ze které si můžete vychutnat krásné výhledy na okolí. Toto místo je jednou z nejvýznamnějších památek v Sousse. Navštivte Ribat of Sousse a prozkoumejte jeho historii a architekturu.

 • Mausoleum of Habib Bourguiba
   

  Mausoleum of Habib Bourguiba

  Mauzoleum Habiba Bourguiby v Monastiru je impozantní stavbou, která slouží jako poslední odpočinek pro prezidenta Bourguibu. Dominantou mausolea jsou minarety a zlatá kopule. Toto místo je velmi oblíbené mezi turisty i místními obyvateli. Navštívit můžete tuto památku každý den, vstupné je zdarma.

 • Ribat of Monastir
   

  Ribat of Monastir

  Ribat v Monastiru je historická stavba, která sloužila jako obranná pevnost během muslimského dobytí Maghrebu. Jedná se o nejstarší ribat postavený arabskými dobyvateli a zároveň nejvýznamnější památku města Monastir v Tunisku. Navštivte tuto historickou budovu a prohlédněte si její architekturu a historii.

 • Bourguiba Mosque
   

  Bourguiba Mosque

  Monastir je oblíbeným turistickým městem v Tunisku, které nabízí mnoho zajímavých míst k návštěvě. Jedním z nich je Bourguiba mešita, která je největší mešitou v zemi. Její krásná architektura a dekorace uvnitř jsou velmi dojímavé. Mešita byla postavena v roce 1963 a pojmenována po prvním tuniském prezidentovi. Návštěva tohoto místa je silným kulturním zážitkem, který by si turisté neměli nechat ujít.

Počasí Monastir

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Monastir

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz