mykonos

Letenky do Mykonos

Hledáte levné letenky do destinace Mykonos? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Mykonos

Mykonos leží v Řecka. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Mykonos navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŘeckoŘecko
🌲 Příroda
☕ Kavárny
⛱️ Písečné pláže
🌊 Moře
🏞️ Národní parky

Stručně a jasně

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (JMK)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Mykonos.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 20min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Mikonos Airport se nachází 2 km od centra města Mykonos.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Mykonos od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Mykonos je letiště Mikonos Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Mikonos Airport (JMK)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Mykonos je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Mykonos

K cestě do destinace Mykonos lze využít 1 letiště.

Co vidět v Mykonosu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 14 míst, co vidět v Mykonosu .

 • Aegean Maritime Museum
   

  Aegean Maritime Museum

  Egejské námořní muzeum na Mykonu vám nabídne fascinující pohled do historie námořní plavby v Egejském moři. Sbírka zahrnuje námořní artefakty, modely lodí a historické dokumenty. Muzeum se nachází v bývalé kapli sv. Pavla a nabízí nádherný výhled na město a moře. Vstupné je přijatelné a vaše návštěva pomůže udržovat muzeum v provozu.

 • Folklore Museum
   

  Folklore Museum

  Navštivte Folklore Museum a objevte tradice a kulturu Mykonosu. Prozkoumejte město a ochutnejte místní speciality v útulných tavernách. Užijte si slunce a moře na pláži a nechte se unášet atmosférou tohoto kouzelného místa.

 • Megali Ammos
   

  Megali Ammos

  Megali Ammos je nádherná pláž na ostrově Mykonos. S jemným pískem a tyrkysovými vodami je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Pláž je vzdálena pouze kousek od hlavního města a nabízí krásné výhledy na Egejské moře. Pokud hledáte klidnou pláž, kde si můžete užít slunce a moře, Megali Ammos je tou správnou volbou pro vás.

 • Paradise Beach
   

  Paradise Beach

  Paradise Beach na řeckém ostrově Mykonos je ideálním místem pro ty, kteří hledají dokonalou kombinaci pláže, slunce a zábavy. Bílý písek, tyrkysová voda a živá hudba vytvářejí atmosféru, kterou si zamilujete. K dispozici jsou také různé vodní sporty, bary a restaurace. Paradise Beach je jedním z nejživějších míst na Mykonu a určitě stojí za návštěvu.

 • Queen of Mykonos
   

  Queen of Mykonos

  Mykonos je královnou řeckých ostrovů a Queen of Mykonos je nejkrásnější loď, která vás zavede do srdce Egejského moře. Užijte si slunce a krásné pláže, nechte se unášet vlnami a ochutnejte místní speciality. Queen of Mykonos vám nabídne nezapomenutelný zážitek, který si budete pamatovat po celý život.

Počasí v Mykonosu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Mykonos

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Pisa
Malta - zátoka
Katánie
🤘 Multi-city
😎 1 895 Kč
Kodan - Nyhavn
✨ Prodloužený víkend
😍 718 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz