Letenky do Myrtle Beach

Hledáte levné letenky do destinace Myrtle Beach? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Myrtle Beach

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Myrtle Beach navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

1 letiště (MYR)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Myrtle Beach.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 46min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Myrtle Beach International Airport se nachází 4 km od centra města Myrtle Beach.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Myrtle Beach od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Myrtle Beach je letiště Myrtle Beach International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Myrtle Beach International Airport (MYR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Myrtle Beach je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Myrtle Beach

K cestě do destinace Myrtle Beach lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Myrtle Beach - 25 míst co vidět .

 •  

  Broadway at the Beach

  Broadway at the Beach je největší a nejpopulárnější zábavní park v Myrtle Beach. Tento komplex nabízí návštěvníkům mnoho aktivit, jako jsou obchody, restaurace, bary a zábavní atrakce. Můžete si zahrát minigolf, projet se na kolotoči nebo navštívit některý z mnoha klubů s živou hudbou. Broadway at the Beach je skvělým místem pro celou rodinu a zaručuje nezapomenutelný zážitek z dovolené v Myrtle Beach.

 •  

  Ripley's Believe It or Not!

  Navštivte fascinující muzeum Ripley's Believe It or Not! v Myrtle Beach a překvapte se neuvěřitelnými exponáty. Uvidíte záhady, kuriozity a věci, které se zdají být nemožné. Muzeum je ideální pro celou rodinu a zaručeně vás pobaví. Vstupné je přijatelné a stojí za to navštívit toto jedinečné místo.

 •  

  WonderWorks Myrtle Beach

  WonderWorks Myrtle Beach je interaktivní muzeum s více než 100 výstavami, které nabízejí zábavu pro celou rodinu. Vstupte dovnitř dovnitř a zkuste si věci, které jinde nejdete. Vyzkoušejte si simulátor hurikánu, projděte se po obráceném domě nebo se podívejte na optické iluze. Navštivte WonderWorks Myrtle Beach pro nezapomenutelný zážitek!

 •  

  Ripley's Aquarium of Myrtle Beach

  Ripleyho akvárium v Myrtle Beach je ideálním místem pro milovníky mořských zvířat. Obdivujte ohromující žraloky, medúzy a mnoho dalších druhů. Vstupte do podvodního tunelu a procházejte se mezi korály a rybami. Pro zábavu celé rodiny je zde interaktivní zóna a možnost nakrmit rejnoky. Navštivte toto akvárium a prožijte nezapomenutelný zážitek s mořskými tvory.

 •  

  Myrtle Beach State Park Office

  Myrtle Beach State Park je ideální místo pro ty, kteří hledají klid a přírodu. Tento park nabízí nejen nádherné pláže, ale také možnosti pro pikniky a turistiku. Kancelář Myrtle Beach State Park je skvělým zdrojem informací o parku a jeho okolí. Navštivte nás a získejte tipy na nejlepší aktivity v této oblasti!

Počasí Myrtle Beach

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Myrtle Beach

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 8 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz