Letenky do Mzuzu

Hledáte levné letenky do destinace Mzuzu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Mzuzu

Mzuzu leží ve státě Malawi. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Mzuzu navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
MalawiMalawi

Stručně a jasně

Stát
Malawi
Letiště
1 letiště (ZZU)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Mzuzu.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 8h 24min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Mzuzu Airport se nachází 3 km od centra města Mzuzu.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Mzuzu od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Mzuzu je letiště Mzuzu Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Mzuzu Airport (ZZU)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Mzuzu je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Mzuzu

K cestě do destinace Mzuzu lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Mzuzu - 9 míst co vidět .

 • Mzuzu ADD
   

  Mzuzu ADD

  Mzuzu ADD je největší letiště v severním Malawi a nabízí příležitost k objevování krás této oblasti. Navštivte nedaleké Nkhamenya, kde se nachází historická misijní stanice, nebo se vydejte do Nkhotakoty, kde se můžete projít po tradičním trhu. Mzuzu ADD je také výchozím bodem pro cestování do Národního parku Nyika, který je známý svými pastvinami, kopci a vodopády.

 • Placeholder image.
   

  Mzuzu Roundabout

  Mzuzu Roundabout je největší a nejrušnější kruhový objezd v Mzuzu. Tento dopravní uzel spojuje hlavní silnice a nabízí výhled na místní život. Navštivte tento zajímavý bod na vaší cestě po Malawi a zažijte atmosféru města. Mzuzu Roundabout je také výchozím bodem pro cestování do okolních oblastí a národních parků.

 • Mzuzu American Corner
   

  Mzuzu American Corner

  Mzuzu American Corner je skvělým místem pro setkání s místními lidmi a poznání jejich kultury. Toto místo poskytuje příležitost pro vzdělávání, kulturní výměnu a zábavu. Navštivte Mzuzu American Corner a získejte nové zážitky a poznání o Malawi.

 • Placeholder image.
   

  Chibavi, Mzuzu, Malawi

  Navštivte Chibavi v Mzuzu v Malawi a objevte krásu africké kultury. Procházejte se po tradičních trzích, ochutnávejte místní speciality a poznávejte místní obyvatele. Užijte si nádhernou přírodu a podívejte se na místní zvířata, jako jsou sloni a lvi. Chibavi je skvělou zastávkou pro každého, kdo chce poznat pravou Afriku.

 • Macondo Camp
   

  Macondo Camp

  Macondo Camp v Mzuzu je ideálním místem pro milovníky přírody. Nachází se v srdci tropického lesa a nabízí neuvěřitelný výhled na okolní krajinu. Zdejší kempování nabízí jedinečný zážitek, kde můžete pozorovat divokou zvěř a vychutnat si klidnou atmosféru. Macondo Camp je skvělým výchozím bodem pro výlety do okolních vesnic a národních parků. Určitě stojí za návštěvu!

Počasí Mzuzu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Mzuzu

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz