Nador - Plaza en el centro de Nador

Letenky do Nador

Hledáte levné letenky do destinace Nador? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Nador

Nador leží ve státě Maroko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Nador navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
MarokoMaroko

Stručně a jasně

Stát
Maroko
Letiště
1 letiště (NDR)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Nador.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 59min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Nador International Airport se nachází 22 km od centra města Nador.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Nador od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Nador je letiště Nador International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Nador International Airport (NDR)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Nador je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Nador

K cestě do destinace Nador lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Nador - 9 míst co vidět .

 • Mar Chica
   

  Mar Chica

  Mar Chica je malebné slané jezero poblíž Nadoru, které je oblíbené mezi místními rybáři a turisty. Toto tiché místo nabízí úžasné výhledy na okolní hory a je ideální pro odpočinek a relaxaci. Můžete si zde pronajmout kajak nebo se vydat na procházku po pobřeží a objevovat zdejší přírodu. Mar Chica je skvělým místem pro ty, kteří hledají klid a krásu přírody.

 • Souk Oulad Mimoun
   

  Souk Oulad Mimoun

  Navštivte trh Souk Oulad Mimoun v městě Nador a ochutnejte místní speciality. Tento trh nabízí širokou škálu zboží, od potravin až po ručně vyrobené suvenýry. Prozkoumejte úzké uličky a užijte si autentickou atmosféru marockého trhu. Souk Oulad Mimoun je ideálním místem pro nákupy a poznávání místní kultury.

 • I LOVE NADOR
   

  I LOVE NADOR

  Nador je krásné město, které stojí za návštěvu. S jeho historickými památkami, jako je například Katedrála Notre-Dame de l'Assomption, a moderními atrakcemi, jako je nákupní centrum Marjane, je to skvělé místo pro dovolenou. Místní kuchyně nabízí vynikající možnosti pro ochutnávání místních specialit. Navštivte Nador a zamilujte se do tohoto nádherného města!

 • The Festoon
   

  The Festoon

  The Festoon je nejnovějším přírůstkem v městě Nador. Tento moderní komplex nabízí návštěvníkům širokou škálu aktivit, včetně nákupů, jídla a zábavy. Navštivte The Festoon a užijte si výjimečný zážitek v srdci města Nador. Odpočiňte si v jednom z mnoha kaváren a restaurací, nebo si užijte nákupy v obchodech s místními i mezinárodními značkami.

 • Port De Pêche Et De Plaisance
   

  Port De Pêche Et De Plaisance

  Pokud hledáte klidné místo, kde se můžete věnovat rybaření nebo jen tak relaxovat u moře, je přístav v Nadoru tou správnou volbou. Tento kouzelný přístav nabízí nádherný výhled na moře a plachetnice. Prožijte nezapomenutelné okamžiky v tomto příjemném prostředí, kde se můžete odreagovat od každodenního shonu a užít si krásy pobřeží Maroka.

Počasí Nador

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Nador

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

zakynthos
🌴 Dovolená
🎉 4 990 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
😎 1 155 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Neapol
✨ Víkendovka
🔥 1 442 Kč
rim-pohled
✈️ Zpátečka
🤩 1 258 Kč
Pohled na estoské hlavní město Tallin
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz