Niamey - View from the Grande Mosque in Niamey. Across the road are market stalls, an outdoor amphitheatre (complete with lighting rigs), and a view across the city.

Letenky do Niamey

Hledáte levné letenky do destinace Niamey? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Niamey

Niamey leží ve státě Niger. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Niamey navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
NigerNiger

Stručně a jasně

Stát
Niger
Letiště
1 letiště (NIM)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Niamey.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 5h 33min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Diori Hamani International Airport se nachází 7 km od centra města Niamey.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Niamey od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Niamey je letiště Diori Hamani International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Diori Hamani International Airport (NIM)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Niamey je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Niamey

K cestě do destinace Niamey lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Niamey - 9 míst co vidět .

 • Mosquée Cité Caisse
   

  Mosquée Cité Caisse

  Navštivte krásnou mešitu Mosquée Cité Caisse v srdci Niamey. Tato moderní stavba s vysokou věží nabízí úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Vstup je zdarma a vnitřek mešity je zdoben nádhernými mozaikami a koberci. Prohlédněte si tento kulturní skvost a vychutnejte si klidnou atmosféru místa, které je důležité pro místní muslimskou komunitu.

 • Grand Market Niamey
   

  Grand Market Niamey

  Navštivte Velký trh v Niamey a prohlédněte si nabídku místních obchodů. Najdete zde vše od potravin až po suvenýry. Prozkoumejte atmosféru trhu a ochutnejte místní speciality. Užijte si autentický zážitek z Niamey a nakupte si na Velkém trhu.

 • Great Mosque of Niamey
   

  Great Mosque of Niamey

  Velká mešita v Niamey je největší mešitou v Nigeru. Její bílá fasáda a modré akcenty jsou nádherným příkladem islámské architektury. Navštivte ji během modliteb, abyste se mohli seznámit s nigerijskou kulturou a tradicemi. Nezapomeňte na zahalení a respekt k místním zvyklostem.

 • Boubou Hama National Museum
   

  Boubou Hama National Museum

  Navštivte Národní muzeum Boubou Hama v Niamey a získejte hlubší porozumění historii Nigeru. Muzeum se specializuje na tradiční umění a kulturu, ale také nabízí výstavy moderního umění. Prozkoumejte rozmanitost Nigeru a jeho bohatou historii prostřednictvím sbírek artefaktů a exponátů. Návštěva muzea je ideální pro všechny, kteří chtějí poznat Niger z jiného úhlu pohledu.

 • Parc de l'amitié Nigero Turque
   

  Parc de l'amitié Nigero Turque

  Parc de l'amitié Nigero Turque je krásným parkem v centru Niamey. Park je pojmenován na počest přátelství mezi Nigerem a Tureckem. Najdete zde mnoho zeleně, květin a soch. Park je ideálním místem pro piknik nebo procházku s rodinou a přáteli. Užijte si klidnou atmosféru a krásnou přírodu v Parc de l'amitié Nigero Turque.

Počasí Niamey

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Niamey

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Marseille
Bordeaux
🤘 Multi-city
🔥 1 331 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
💣 1 641 Kč
Kalamata
✈️ Zpátečka
😍 965 Kč
Malta - zátoka
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč

Červnové letenky na Maltu

Malta
Před 33 hodinami
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz