Oakland - Oakland City Hall

Letenky do Oakland

Hledáte levné letenky do destinace Oakland? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Oakland

Oakland leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Oakland navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (OAK)
Časový posun
-9h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Oakland.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 58min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Metropolitan Oakland International Airport se nachází 10 km od centra města Oakland.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Oakland od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Oakland je letiště Metropolitan Oakland International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Metropolitan Oakland International Airport (OAK)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Oakland je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Oakland

K cestě do destinace Oakland lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Oakland - 24 míst co vidět .

 • Oakland Zoo
   

  Oakland Zoo

  Navštivte Oakland Zoo a strávte den v přírodě. Tento zoologický park se nachází v krásném prostředí a nabízí mnoho aktivit pro celou rodinu. Podívejte se na vzácná zvířata, jako jsou tygři, lvi a sloni, a užijte si piknik v zelené oáze. Prozkoumejte také historickou část města Old Oakland, která je plná krásných budov a zajímavých obchodů.

 • Chabot Space & Science Center
   

  Chabot Space & Science Center

  Chabot Space & Science Center v Oakladu je ideální pro všechny nadšence do vědy a kosmu. Interaktivní expozice, planetárium a pozorovatelna nabízejí nezapomenutelný zážitek pro celou rodinu. Zde můžete vidět různé modely kosmických lodí, seznámit se s historií kosmických letů a dokonce vidět astronomické úkazy. Chabot Space & Science Center je skvělým místem pro poznávání vesmíru a zábavu zároveň.

 • Jack London Square
   

  Jack London Square

  Jack London Square je oblíbeným místem pro návštěvníky Oaklandu. Nachází se v historické čtvrti přístavu a nabízí mnoho možností pro zábavu a relaxaci. Zdejší restaurace, bary a kavárny lákají na své speciality a pohodovou atmosféru. Pro milovníky umění je zde mnoho galerií a muzeí. V letních měsících se zde konají různé kulturní akce a festivaly.

 • Oakland Museum of California
   

  Oakland Museum of California

  Oakland Museum of California je ideálním místem pro objevování kalifornské historie a kultury. Muzeum nabízí rozsáhlé sbírky umění, historických předmětů a přírodních exponátů. Prozkoumejte tuto fascinující instituci a získejte nové znalosti o historii a kultuře Kalifornie. Navštivte Oakland Museum of California a prožijte nezapomenutelný zážitek!

 • Oakland Aviation Museum
   

  Oakland Aviation Museum

Počasí Oakland

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Oakland

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
😍 7 990 Kč
Rhodos, pláž
✈️ Zpátečka
😎 2 346 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz