Ostende

Letenky do Ostende

Hledáte levné letenky do destinace Ostende? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ostende

Ostende leží v Belgii. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Ostende navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
BelgieBelgie

Stručně a jasně

Stát
Belgie
Letiště
1 letiště (OST)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ostende.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 18min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ostend-Bruges International Airport se nachází 5 km od centra města Ostende.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ostende od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ostende je letiště Ostend-Bruges International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ostend-Bruges International Airport (OST)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ostende je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ostende

K cestě do destinace Ostende lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ostende - 15 míst co vidět .

 • Mercator
   

  Mercator

  Plachetnice Mercator byla postavena jako loď pro belgickou obchodní flotilu v roce 1932. Dnes slouží jako námořní muzeum, které hostí stálé i přechodné výstavy. Loď je kotvena v přístavu v Ostende, před radnicí, kde můžete navštívit i trvale kotvící islandskou rybářskou loď Amandine. Mercator je otevřený pro návštěvníky a nabízí fascinující pohled na námořní historii Belgie.

 • Sint-Petrus-en-Pauluskerk
   

  Sint-Petrus-en-Pauluskerk

  Sint-Petrus-en-Pauluskerk, hlavní kostel v Ostende v Belgii, je římskokatolický neogotický kostel postavený na místě předchozího kostela. Král Leopold II podporoval plán na výstavbu nové a nádhernější stavby. Stavba kostela začala v roce 1899 a byla dokončena a posvěcena biskupem Waffelaertem 31. srpna 1908. Jeho vitráže byly zničeny během dvou světových válek a nahrazeny okny od Michiela Martense. Kostel je 70 metrů dlouhý a 30 metrů široký. Jeho věže jsou 72 metrů vysoké a byl postaven v neogotickém stylu podle plánů architekta Louise Delacenserieho.

 • Openluchtmuseum
   

  Openluchtmuseum

  Národní skanzen se nachází v zalesněném parku o rozloze 40 ha. Zaměřuje se na kulturu spojenou s každodenním životem obyčejných lidí a demonstruje starý způsob života v Nizozemsku. Park byl pro veřejnost otevřen v červenci 1918.

 • Fort Napoleon
   

  Fort Napoleon

  Fort Napoleon v Ostende je neobvykle dochovanou pevností z roku 1812, která má pentagonální tvar. V kavárně pevnosti můžete posedět a obdivovat pěkné výhledy bez zaplacení vstupného. Během první světové války zde byla umístěna německá hlavní stanice a během druhé světové války byla využívána jako německé dělostřelecké velitelství. Po válce sloužila jako muzeum a poté jako dětské hřiště.

 • Stem of H.M.S. Vindictive as WW1 memorial in the Staketselstraat in Ostend (Belgium). Later on in 2014 the memorial was moved to an new place, on the…
   

  HMS Vindictive

  HMS Vindictive byla válečnou lodí v první světové války. Tato loď byla využita pro plánovaný útok na přístav v německém Zeebrugge v Belgii. V průběhu útoku byla loď těžce poškozena a některé části byly zničeny, ale podařilo se jí plnit svou úlohu a způsobit Němcům značné ztráty. V přístavu Ostende najdeme malý kousek lodi jako památku.

Počasí Ostende

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ostende

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Kodan - Nyhavn
✈️ Zpátečka
🚀 943 Kč
Enfidha
🌴 Dovolená
💣 8 890 Kč
santorini
✈️ Zpátečka
💣 2 409 Kč
amsterdam
✈️ Zpátečka
🤩 2 118 Kč
moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
✈️ Zpátečka
🎉 1 144 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz