Letenky do Oujda

Hledáte levné letenky do destinace Oujda? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Oujda

Oujda leží ve státě Maroko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Oujda navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
MarokoMaroko

Stručně a jasně

Stát
Maroko
Letiště
1 letiště (OUD)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Oujda.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 59min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Angads Airport se nachází 12 km od centra města Oujda.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Oujda od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Oujda je letiště Angads Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Angads Airport (OUD)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Oujda je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Oujda

K cestě do destinace Oujda lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Oujda - 9 míst co vidět .

 • Parc Lalla Aicha
   

  Parc Lalla Aicha

  Parc Lalla Aicha je krásný park v centru města Oujda. Nabízí klidné místo pro odpočinek a relaxaci, obklopené zelení a květinami. Park je pojmenován po marocké princezně Lalla Aicha a je oblíbeným místem pro procházky a pikniky. Navštivte tento park a užijte si pohodu v srdci města Oujda.

 • SIDI MAAFA Forest
   

  SIDI MAAFA Forest

  Les SIDI MAAFA je krásný les v blízkosti města Oujda. Tento les je ideálním místem pro pikniky, procházky a relaxaci. Les je plný zvířat a rostlin, které jsou typické pro region. Navštivte Les SIDI MAAFA a užijte si krásnou přírodu a klidný odpočinek od rušného města.

 • Parc Écologique d'Oujda
   

  Parc Écologique d'Oujda

  Parc Écologique d'Oujda je ideálním místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci v přírodě. Tento park nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je domovem pro mnoho druhů zvířat a rostlin. Procházejte se po stezkách, pozorujte ptáky a užijte si klidný den v přírodě. Park je otevřený celý týden a vstup je zdarma.

 • Sidi Yahya Park
   

  Sidi Yahya Park

  Sidi Yahya Park je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v Oujdě. Park se nachází v blízkosti centra města a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu. Procházka podél zelených alejí a květinových záhonů je skvělým způsobem, jak si užít přírodní krásy Maroka. Sidi Yahya Park je také oblíbeným místem pro pikniky a rodinné výlety.

 • Parc Lalla Meriem
   

  Parc Lalla Meriem

  Parc Lalla Meriem je nádherný park v centru města Oujda. Tento park nabízí klidné a příjemné prostředí pro odpočinek a relaxaci. Procházky podél jezírka a mezi květinovými záhony jsou velmi oblíbené jak u místních obyvatel, tak i u turistů. Navštivte tento park a užijte si krásné okamžiky v přírodě.

Počasí Oujda

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Oujda

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✨ Víkendovka
🔥 1 770 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👌 969 Kč
Bologna
Bari - pobřeží
rim-pohled
🤘 Multi-city
👍 2 215 Kč
milan
✈️ Zpátečka
😎 1 294 Kč
Bodrum
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
santorini
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz