Paderborn - Krämerstraße 10, Paderborn

Letenky do Paderborn

Hledáte levné letenky do destinace Paderborn? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Paderborn

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Paderborn navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (PAD)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Paderborn.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 5min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Paderborn Lippstadt Airport se nachází 15 km od centra města Paderborn.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Paderborn od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Paderborn je letiště Paderborn Lippstadt Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Paderborn Lippstadt Airport (PAD)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Paderborn je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Paderborn

K cestě do destinace Paderborn lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Paderborn - 13 míst co vidět .

 • Paderborn Cathedral
   

  Paderborn Cathedral

  Katedrála v Paderbornu je jedním z nejvýznamnějších památek města. Tato gotická katedrála je zasvěcena Panně Marii, sv. Liboriovi a sv. Kilianovi. Interiér katedrály zdobí umělecká díla a nádherné vitráže. Katedrála je místem klidu a zamyšlení, které stojí za návštěvu při pobytu v Paderbornu.

 • Heinz Nixdorf MuseumsForum
   

  Heinz Nixdorf MuseumsForum

  Heinz Nixdorf MuseumsForum v Paderbornu je největší muzeum počítačů na světě. Toto fascinující místo nabízí návštěvníkům jedinečný pohled na historii a vývoj počítačů. Muzeum přináší řadu interaktivních výstav, které zahrnují vše od prvních počítačů až po moderní technologie. Je to skvělá volba pro technologické nadšence a rodiny s dětmi.

 • Pader
   

  Pader

  Pader je řeka protékající německým městem Paderborn. Její břehy lákají k procházkám a odpočinku v přírodě. Při procházce podél řeky můžete obdivovat historické budovy a mosty. V blízkosti řeky se nachází také mnoho kaváren a restaurací, kde si můžete vychutnat místní speciality. Navštivte Pader a objevte krásy tohoto malebného města s řekou v jeho srdci.

 • Westfalen-Therme
   

  Westfalen-Therme

  Westfalen-Therme je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. Tento moderní komplex nabízí širokou škálu wellness služeb, včetně sauny, termálních bazénů a masáží. Navštivte toto místo a užijte si klidný den plný zábavy a relaxace v jednom z nejlepších wellness center v Německu.

 • Schloss Neuhaus
   

  Schloss Neuhaus

  Schloss Neuhaus je impozantní barokní zámek ležící v nádherném parku. Tento zámek byl postaven v 16. století a nabízí návštěvníkům fascinující pohled na historii. Interiéry zámku jsou plné uměleckých děl a historických artefaktů. Okolní park je ideálním místem pro procházky a relaxaci. Schloss Neuhaus je jednou z nejvýznamnějších památek v Paderbornu a určitě stojí za návštěvu.

Počasí Paderborn

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Paderborn

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

výhled na Barcelonu z parku Guell
🌴 Dovolená
😎 12 250 Kč
Kodan - Nyhavn
Gdaňsk
Riga
🤘 Multi-city
👍 2 136 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 23 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 46 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz