Palanga - Palanga

Letenky do Palanga

Hledáte levné letenky do destinace Palanga? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Palanga

Palanga leží v Litvy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Palanga navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
LitvaLitva

Stručně a jasně

Stát
Litva
Letiště
1 letiště (PLQ)
Časový posun
+1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Palanga.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 15min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Palanga International Airport se nachází 6 km od centra města Palanga.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Palanga od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Palanga je letiště Palanga International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Palanga International Airport (PLQ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Palanga je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Palanga

K cestě do destinace Palanga lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Palanga - 9 míst co vidět .

 • Gintaro muziejus
   

  Gintaro muziejus

  Gintaro muzeum v Palangě je umístěno na statku s nádhernou zahradou. Muzeum nabízí exponáty litvinského umění, kultury a slavného jantaru. Pro milovníky historie a umění je to skvělé místo k návštěvě. Muzeum se nachází v blízkosti pláže, což je ideální pro ty, kteří chtějí spojit kulturu s odpočinkem u moře.

 • Birutė Hill
   

  Birutė Hill

  Birutė Hill v Palangě je jedním z nejznámějších míst v Litvě. Nachází se v přírodním parku a nabízí nádherný výhled na město a Baltské moře. Legenda praví, že na této hoře žila dávná litevská kněžna Birutė. Dnes se zde nachází památník Birutė a muzeum, které ukazuje historii Palangy a okolí. Mnoho turistů se sem vydává za krásným výhledem a procházkou v přírodě.

 • Jūratė ir Kastytis
   

  Jūratė ir Kastytis

  Palanga je oblíbené letovisko na pobřeží Baltského moře v Litvě. Jeho největší atrakcí je Jūratė a Kastytis - socha postavená na pláži, která připomíná legendu o lásce mezi mořskou pannou a rybářem. Okolí sochy je ideálním místem pro procházky a relaxaci. Město Palanga nabízí také mnoho dalších možností zábavy, jako jsou vodní sporty, cykloturistika a bohatou noční scénu.

 • Palangos lieptas
   

  Palangos lieptas

  Palangos lieptas je nejdelší dřevěný mol v Litvě, který se rozprostírá do Baltského moře. Je to oblíbené místo pro procházky, rybolov a pozorování západu slunce. Na molu najdete také několik stánků s občerstvením a suvenýry. V letních měsících je zde velký nápor turistů, takže je dobré se sem vydat včas. Pokud hledáte klidnější atmosféru, doporučujeme navštívit Palangos lieptas v ranních hodinách.

 • Palanga sahili
   

  Palanga sahili

  Palanga je oblíbeným letoviskem na pobřeží Baltského moře v Litvě. Jeho největší předností je nádherná písečná pláž, která se táhne podél pobřeží. Kromě koupání a slunění nabízí Palanga také spoustu kulturních akcí a památek, jako je například Palangský muzeum, Muzeum Ámberu nebo Palangský park. Pro milovníky přírody je ideální procházka po místním lesoparku, kde můžete objevovat mnoho druhů rostlin a zvířat.

Počasí Palanga

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Palanga

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 3 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 26 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
kaunas
✨ Víkendovka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz