Papa Westray - Papa Westray

Letenky do Papa Westray

Hledáte levné letenky do destinace Papa Westray? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Papa Westray

Papa Westray leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Papa Westray navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (PPW)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Papa Westray.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 10min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Papa Westray Airport se nachází km od centra města Papa Westray.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Papa Westray od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Papa Westray je letiště Papa Westray Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Papa Westray Airport (PPW)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Papa Westray je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Papa Westray

K cestě do destinace Papa Westray lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Papa Westray - 9 míst co vidět .

 • Knap of Howar
   

  Knap of Howar

  Knap of Howar je nejstarší dochovaný dům v Evropě. Nachází se na ostrově Papa Westray v Orknejských ostrovech. Tento dům byl postaven před více než 5000 lety a dodnes se z něj dochovaly pozůstatky. Navštivte tento unikátní historický památník a prozkoumejte jeho fascinující historii. Knap of Howar je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO.

 • Leaper's Geo
   

  Leaper's Geo

  Leaper's Geo je úchvatné přírodní divadlo na ostrově Papa Westray. Tento skalnatý záliv nabízí nádherný výhled na moře a okolní krajinu. Navštivte toto místo a užijte si klid a krásu přírody. Doporučujeme přijít brzy ráno nebo později odpoledne, abyste si užili nejkrásnějších západů slunce. Leaper's Geo je skutečným skvostem Papa Westray a nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka.

 • RSPB North Hill
   

  RSPB North Hill

  RSPB North Hill je nejlepší místo na Papa Westray pro pozorování ptáků. Nachází se na nejvyšším bodě ostrova a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Zdejší biotopy jsou domovem pro mnoho druhů ptáků, včetně raritních druhů jako jsou bělokur či kulík říční. RSPB North Hill je ideálním místem pro milovníky přírody, kteří hledají klid a krásu přírodního prostředí.

 • Castle o'Burrian
   

  Castle o'Burrian

  Hrad Castle o'Burrian je skvělým místem pro milovníky historie a přírody. Nachází se na ostrově Papa Westray a nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a moře. Hrad byl postaven v 16. století a je obklopen malebným parkem. Navštivte toto místo a prožijte nezapomenutelný zážitek plný krásy a historie.

 • Noup Head Lighthouse
   

  Noup Head Lighthouse

  Noup Head Lighthouse je jedním z nejvýše položených majáků ve Skotsku. Nachází se na útesu v blízkosti pobřeží ostrova Papa Westray. Tento maják byl postaven v roce 1898 a dodnes slouží jako navigační bod pro lodě plující v této oblasti. Okolní krajina nabízí nádherné výhledy a je oblíbenou lokalitou pro pozorování místní fauny, včetně tuleňů a ptáků mořských.

Počasí Papa Westray

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Papa Westray

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 3 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 25 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
kaunas
✨ Víkendovka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz