Patra

Letenky do Patra

Hledáte levné letenky do destinace Patra? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Patra

Patra leží v Řecka. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Patra navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŘeckoŘecko

Stručně a jasně

Stát
Řecko
Letiště
1 letiště (GPA)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Patra.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 4min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Araxos Airport se nachází 29 km od centra města Patra.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Patra od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Patra je letiště Araxos Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Araxos Airport (GPA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Patra je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Patra

K cestě do destinace Patra lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Patra - 9 míst co vidět .

 • PATRAS CITY, ACHAIA, PELOPONNESE, GREECE- February 3, 2012. .
1221513922
   

  Archaeological Museum of Patras

  Archeologické muzeum v Patře je skvělým místem pro milovníky historie. Muzeum přináší návštěvníkům pohled na dávnou minulost Řecka a jeho kulturu. Expozice je rozdělena do několika částí, včetně sbírek keramiky, soch a nápisů. Největší atrakcí muzea je sbírka římských mozaik, které jsou velmi dobře zachovalé. Navštivte toto muzeum a objevte tajemství minulosti Řecka!

 • Roman Odeon
   

  Roman Odeon

  Navštivte římské odeon v Patře a prožijte pocit, jakoby vás čas přenesl zpět do starověkého Říma. Tento historický amfiteátr byl postaven v 2. století a sloužil pro pořádání různých kulturních akcí. Dnes se zde můžete projít a obdivovat jeho architekturu a historii. Užijte si nezapomenutelný zážitek a získejte nové poznatky z římského období.

 • King George Ι Square (Patras)
   

  King George Ι Square (Patras)

  Náměstí krále Jiřího I. je centrálním prostorem města Patra. Toto nádherné náměstí je obklopeno historickými budovami, jako je například radnice. V noci je náměstí osvětleno a vytváří romantickou atmosféru. Pro turisty je to ideální místo pro relaxaci a užití si místní kultury a atmosféry.

 • Patras' South Park - Notio Parko Patras
   

  Patras' South Park - Notio Parko Patras

  Notio Parko Patras je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci v srdci města Patra. Tento krásný park nabízí úžasné výhledy na okolní krajinu a je plný zeleně, květin a soch. Procházka po parku je skvělou příležitostí k prozkoumání okolí a užití si klidu a pohody. Navštivte Notio Parko Patras a užijte si krásy Řecka v srdci města.

 • Rion-Antirion Bridge
   

  Rion-Antirion Bridge

  Most Rion-Antirion je technickým zázrakem, který spojuje pevninskou Řecko s poloostrovem Peloponnesos. Tento 2,2 kilometru dlouhý most je nejdelším visutým mostem na světě a nabízí nádherné výhledy na Korintský záliv a horu Parnas. Most byl otevřen v roce 2004 a stal se jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí v Řecku.

Počasí Patra

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Patra

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
👍 735 Kč
Bologna
Sardinie
Bergamo
🤘 Multi-city
🚀 1 631 Kč
Olbia
🌴 Dovolená
🤩 10 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
😎 788 Kč
Bologna
✈️ Zpátečka
👌 764 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz