ponta-delgada

Letenky do Ponta Delgada

Hledáte levné letenky do destinace Ponta Delgada? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ponta Delgada

Ponta Delgada leží v Portugalska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Ponta Delgada navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
PortugalskoPortugalsko
🌲 Příroda
📜 Historie
👀 Památky
🏺 Museum

Stručně a jasně

Stát
Portugalsko
Letiště
1 letiště (PDL)
Časový posun
-1h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ponta Delgada.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 4h 35min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Joao Paulo II Airport se nachází 2 km od centra města Ponta Delgada.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ponta Delgada od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ponta Delgada je letiště Joao Paulo II Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Joao Paulo II Airport (PDL)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ponta Delgada je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ponta Delgada

K cestě do destinace Ponta Delgada lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ponta Delgada - 19 míst co vidět .

 • Portas da Cidade
   

  Portas da Cidade

  Portas da Cidade jsou ikonickými bránami v historickém centru Ponta Delgady na Azorských ostrovech. Tyto brány jsou symbolem města a nabízejí nádherný výhled na okolní krajinu. Při procházce historickým centrem je tato atrakce nevynechatelná. Navštivte Portas da Cidade a prožijte kouzlo Azorských ostrovů.

 • Gruta do Carvão
   

  Gruta do Carvão

  Gruta do Carvão je nejdelší sopečná jeskyně na Azorských ostrovech. Tato fascinující jeskyně nabízí pohled do nitra sopky a ukazuje, jak vznikaly vulkanické útvary. Prohlídka jeskyně je vedená průvodcem a trvá asi 45 minut. Pokud hledáte nevšední zážitek, navštivte Gruta do Carvão a objevte tajemství sopky na vlastní oči.

 • Igreja de Sao Jose
   

  Igreja de Sao Jose

  Igreja de Sao Jose je krásný kostel nacházející se v Ponta Delgada na ostrově Sao Miguel v Azorských ostrovech. Tento kostel je známý svou nádhernou architekturou a historickými artefakty, včetně krásných vitráží a soch. Navštivte tento kostel a prohlédněte si jeho bohatou historii a krásu.

 • Museu Carlos Machado
   

  Museu Carlos Machado

  Museu Carlos Machado je největší muzeum na Azorských ostrovech, které nabízí fascinující pohled na historii a kulturu ostrova São Miguel. V muzeu najdete rozsáhlou sbírku přírodnin, archeologických a etnografických exponátů. Vstupte do historie a objevte tajemství tohoto krásného místa.

 • Museu Militar dos Acores
   

  Museu Militar dos Acores

  Navštivte Muzeum vojenské historie na Azorských ostrovech a prohlédněte si sbírku vojenských artefaktů a zbraní. Toto muzeum je skvělým zdrojem informací o historii Azorských ostrovů a jejich úloze v obraně Portugalska. Zajímavé expozice a příběhy o životě vojáků vás zavedou do minulosti a ukážou vám, jak se vojenské strategie vyvíjely v průběhu času.

Počasí Ponta Delgada

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ponta Delgada

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 4 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz