Letenky do Port Elizabeth

Hledáte levné letenky do destinace Port Elizabeth? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Port Elizabeth

Port Elizabeth leží ve státě Jihoafrická republika. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Port Elizabeth navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Afrika
Jihoafrická republikaJihoafrická republika

Stručně a jasně

Stát
Jihoafrická republika
Letiště
1 letiště (PLZ)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Port Elizabeth.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 59min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Port Elizabeth Airport se nachází 31 km od centra města Port Elizabeth.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Port Elizabeth od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Port Elizabeth je letiště Port Elizabeth Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Port Elizabeth Airport (PLZ)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Port Elizabeth je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Port Elizabeth

K cestě do destinace Port Elizabeth lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Port Elizabeth - 16 míst co vidět .

 • Port Elizabeth Opera house
   

  Port Elizabeth Opera house

  Port Elizabeth Opera House je jednou z nejvýznamnějších historických budov v Port Elizabeth. Nachází se v blízkosti Donkin Reserve, která je vyhlášená pro svou krásnou architekturu a výhled na město. Opera House je místem, kde se konají kulturní akce a představení, takže je to ideální místo pro milovníky umění. Navštivte Port Elizabeth a užijte si krásu této historické budovy a okolního prostředí.

 • Kragga Kamma Game Park
   

  Kragga Kamma Game Park

  Kragga Kamma Game Park je ideálním místem pro setkání s divokou přírodou v Port Elizabeth. Park nabízí úžasné zážitky, jako jsou safari, procházky a pozorování zvířat. Můžete se těšit na setkání s bílými lvy, nosorožci, zebry a mnoha dalšími druhy zvířat. Kragga Kamma Game Park je skvělým způsobem, jak prožít den v přírodě a zažít nezapomenutelné zážitky s rodinou a přáteli.

 • Bayworld
   

  Bayworld

  Bayworld je jedním z nejvýznamnějších muzeí v Port Elizabeth, které se zaměřuje na místní historii a přírodu. Návštěvníci zde mohou vidět mnoho druhů zvířat, včetně tučňáků, tuleňů a krokodýlů. Kromě toho je zde také planetárium a akvárium. Bayworld je skvělým místem pro rodinný výlet, který nabízí zábavu i vzdělání.

 • South End Museum
   

  South End Museum

  South End Museum je fascinující muzeum v Port Elizabeth, které se zaměřuje na historii města. Vystavuje předměty a fotografie z doby, kdy byla oblast ještě samostatnou vesnicí. Muzeum poskytuje návštěvníkům pohled na život a kulturu obyvatel, kteří zde žili před mnoha lety. Určitě stojí za návštěvu pro ty, kteří chtějí poznat historii této krásné oblasti.

 • Placeholder image.
   

  Nelson Mandela Metropolitan Art Museum

  Nelson Mandela Metropolitan Art Museum je největší umělecké muzeum v Port Elizabeth a nabízí návštěvníkům mnoho zajímavých výstav a sbírek. Muzeum je pojmenováno po slavném jihoafrickém politikovi a bojovníkovi proti apartheidu, Nelsonu Mandelovi. Pro milovníky umění a historie je to nezapomenutelná zastávka na cestě po Port Elizabeth.

Počasí Port Elizabeth

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Port Elizabeth

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 946 Kč
Katánie
Pisa
🤘 Multi-city
🎉 2 073 Kč
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
💣 11 290 Kč
Brusel
✨ Víkendovka
🚀 1 164 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
marsa-alam
🌴 Dovolená
👌 12 290 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz