Priština - OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Letenky do Priština

Hledáte levné letenky do destinace Priština? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Priština

Priština leží ve státě Kosovo. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Priština navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
KosovoKosovo

Stručně a jasně

Stát
Kosovo
Letiště
1 letiště (PRN)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Priština.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 29min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Pristina International Airport se nachází 15 km od centra města Priština.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Priština od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Priština je letiště Pristina International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Pristina International Airport (PRN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Priština je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Priština

K cestě do destinace Priština lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Priština - 12 míst co vidět .

 • Pamje e katedrales së re në Prishtinë
   

  Katedrála Blahoslavené Matky Terezy

  Katedrála svaté Matky Terezy v Prištině je římskokatolická katedrála, která se staví v kosovské metropoli. V roce 2007 schválila vláda Kosova plány na výstavbu katedrály věnované albánsko-indické římskokatolické jeptišce a misionářce, svaté Tereze z Kalkaty. Stavba katedrály byla zahájena v roce 2007 a i když je stále nedokončená, byla slavnostně otevřena 5. září 2010, v den výročí úmrtí Matky Terezy v roce 1997. Navštivte tuto památku a potěšte své oči jejím impozantním vzhledem i historickým významem.

 • Mešita Jashar Paši
   

  Mešita Jashar Paši

  Xhamia Jashar Pasha, neboli mešita Jashar Paši, se nachází v Prištině, hlavním městě Kosova. Tato historická mešita byla pojmenována po Mehmetu Yasarovi a je důležitým náboženským a kulturním místem v Prištině. Prohlédněte si tuto architektonickou perlu a zároveň se seznámte s historickými památkami a náboženským životem v Prištině.

 • Etnologické muzeum Kosova
   

  Etnologické muzeum Kosova

  Etnologické muzeum Kosova, nacházející se v komplexu Emin Gjiku v Prištině vystavuje nástroje a předměty spojené s životním stylem z doby Osmanského Kosova. Komplex Emin Gjiku, kulturní památka z 18. století, býval součástí majetku rodiny Emin Gjikolli. V roce 2002 otevřelo muzeum svou stálou expozici, představující staré oděvy, nástroje, nádoby, nábytek a zbraně, které návštěvníkům nabízí pohled do dávné doby.

 • Památník NEWBORN
   

  Památník NEWBORN

  Památník NEWBORN je moderní dílo, připomínající vyhlášení Kosova nezávislým na Srbsku. Tento osobitý monument ve tvaru nápisu "NEWBORN" je symbolem svobody a vítězství nově vzniklého státu. Nachází se v hlavním městě Prishtině a jeho odhalení proběhlo v roce 2008. Stojí za to ho navštívit, aby jste se před ním vyfotili a uctili tak důležitý okamžik v historii Kosova.

 • Monastýr Gračanica
   

  Monastýr Gračanica

  Monastýr Gračanica, postavený v roce 1321, je dnes klášterem a je známý svou architekturou a nástěnnými malbami. Toto historické místo se nachází nedaleko Prishtiny a dříve sloužilo jako klášter. Prohlédněte si tyto malebné fresky a poznejte jedinečnou atmosféru tohoto významného kulturního památníku.

Počasí Priština

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Priština

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

moře, Pescara, dovolená, průzračná voda
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 1 470 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🔥 1 717 Kč
kaunas
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč
korfu
🌴 Dovolená
🔥 13 990 Kč
Marseille
✈️ Zpátečka
💣 1 338 Kč
Verona
✨ Víkendovka
👌 1 436 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz