Letenky do Ronne

Hledáte levné letenky do destinace Ronne? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ronne

Ronne leží v Dánska. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Ronne navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
DánskoDánsko

Stručně a jasně

Stát
Dánsko
Letiště
1 letiště (RNN)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ronne.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 59min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Bornholm Airport se nachází 13 km od centra města Ronne.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ronne od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ronne je letiště Bornholm Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Bornholm Airport (RNN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ronne je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ronne

K cestě do destinace Ronne lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ronne - 4 míst co vidět .

 • Hammershus Castle Ruins
   

  Hammershus Castle Ruins

  Hammershus Castle Ruins v Ronne jsou pozůstatkem impozantního hradu, postaveného církví v roce 1200. Ruiny jsou dnes turistickou atrakcí a zároveň centrem výstav s modely. Toto místo je ideální pro milovníky historie a architektury, kteří si rádi prohlédnou pozůstatky středověkého hradu a dozvědí se více o jeho historii. Navštivte Hammershus Castle Ruins a prožijte fascinující výlet do minulosti.

 • Østerlars Kirke
   

  Østerlars Kirke

  Østerlarský kostel v Ronne je největším kulturním pokladem Dánska. Tento jednoduchý, bílý kostel byl postaven kolem roku 1150 a je největším kruhovým kostelem v zemi. Jeho architektura je jedinečná a fascinující. Kostel je velmi dobře zachovalý, což umožňuje návštěvníkům prozkoumat jeho historickou hodnotu. Pokud hledáte kulturní zážitek během svého pobytu na Bornholmu, návštěva tohoto kostela je tím pravým místem.

 • Bornholmertarnet
   

  Bornholmertarnet

  Ronne je největším městem na dánském ostrově Bornholmu. Jeho nejvýraznější památkou je Bornholmertarnet, což je věž s výhledem na město a okolní krajinu. Věž byla postavena v roce 1829 a sloužila jako pozorovatelna pro sledování lodí a ochranu před piráty. Dnes je otevřena pro veřejnost a nabízí krásné výhledy na okolní krajinu a přístav. Navštivte Bornholmertarnet a užijte si jedinečný pohled na Ronne.

 • Dueodde Fyr
   

  Dueodde Fyr

  Dueodde Fyr Dueodde Fyr, nejvyšší maják na Bornholmu, se nachází na jihovýchodním pobřeží ostrova. Maják byl postaven v roce 1962 a je otevřen pro veřejnost od května do září. Z vrcholu se nabízí krásný výhled na okolní krajiny a moře. V blízkosti majáku se nachází také krásná písečná pláž Dueodde, ideální pro koupání a opalování.

Počasí Ronne

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ronne

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

rhodos z výšky
✈️ Zpátečka
🔥 1 633 Kč
Funchal
🌴 Dovolená
🚀 11 990 Kč
samos
🌴 Dovolená
👍 12 390 Kč
Ibiza
výhled na Barcelonu z parku Guell
🤘 Multi-city
🔥 1 688 Kč
Pisa
Bologna
✈️ Zpátečka
👍 1 323 Kč
Sardinie
✈️ Zpátečka
🔥 1 414 Kč

Jarní letenky na Sardinii

Itálie
Před 44 hodinami
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz