Ronneby - Munktrappan (Monk steps) from the town square up to Heliga kors kyrka in Ronneby.

Letenky do Ronneby

Hledáte levné letenky do destinace Ronneby? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Ronneby

Ronneby leží ve státě Švédsko. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Ronneby navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Evropa
ŠvédskoŠvédsko

Stručně a jasně

Stát
Švédsko
Letiště
1 letiště (RNB)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Ronneby.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 1h 8min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Ronneby Airport se nachází 6 km od centra města Ronneby.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Ronneby od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Ronneby je letiště Ronneby Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Ronneby Airport (RNB)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Ronneby je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Ronneby

K cestě do destinace Ronneby lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Ronneby - 7 míst co vidět .

 • Ronneby Brunnspark
   

  Ronneby Brunnspark

  Ronneby Brunnspark je nádherný park v městečku Ronneby. Tento park je jedinečný svými kvetoucími zahradami, které lákají návštěvníky z celého světa. Kromě toho můžete navštívit mnoho historických budov a užít si relaxaci v blízkosti jezera. Zkrátka ideální místo pro odpočinek a relaxaci v přírodě.

 • Ronneby Brunn
   

  Ronneby Brunn

  Ronneby Brunn je krásné lázeňské městečko s bohatou historií a přírodními krásami. Oblíbené pro své minerální prameny a léčebné vlastnosti, lázeňský park nabízí klidné procházky a krásné výhledy. Navštivte také Brunnskyrkan, nejstarší kostel v Ronneby, a prozkoumejte město plné historických památek a kaváren. Ronneby Brunn je ideální pro ty, kteří hledají relaxaci a krásu přírody.

 • Björketorp Runestone
   

  Björketorp Runestone

  Björketorp Runestone je starobylý kamenný monument, který se nachází poblíž města Ronneby. Tento monument je považován za jednu z nejvýznamnějších památek v oblasti a je obklopen krásnou přírodou. Kamenná deska je zdobena různými symboly a historici se stále snaží odhalit tajemství, které se za nimi skrývá. Pokud hledáte místo plné historie a tajemství, Björketorp Runestone je pro vás tou správnou volbou.

 • Heliga Kors Church
   

  Heliga Kors Church

  Kostel svatého Kříže v Ronneby je krásnou památkou s bohatou historií. Tento kostel byl postaven v 17. století a od té doby byl několikrát přestavěn. Interiér kostela je plný krásných soch a maleb. Navštivte tento kostel a prožijte okamžik klidu a pokoje v jeho nádherných prostorách.

 • Ronneby Old Water Tower
   

  Ronneby Old Water Tower

  Stará vodárenská věž v Ronneby je jednou z nejvýznamnějších památek města. Vystoupejte na vrchol věže a užijte si krásný výhled na okolní krajinu. Věž byla postavena v roce 1910 a sloužila jako zásobárna pitné vody pro místní obyvatele. Dnes je věž oblíbeným místem pro turisty, kteří si chtějí užít nádherný výhled na okolní krajinu.

Počasí Ronneby

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Ronneby

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Pisa
Sardinie
Bologna
🤘 Multi-city
🤩 1 532 Kč
Ženeva
✨ Prodloužený víkend
👌 956 Kč
Palma de Mallorca
✈️ Zpátečka
😍 745 Kč
Cagliari
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
londyn
✈️ Zpátečka
👌 777 Kč
malaga
✈️ Zpátečka
🤩 963 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz