Saarbrucken - Saarbrücken - Ludwigskirche

Letenky do Saarbrucken

Hledáte levné letenky do destinace Saarbrucken? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Saarbrucken

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Saarbrucken navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
NěmeckoNěmecko

Stručně a jasně

Stát
Německo
Letiště
1 letiště (SCN)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Saarbrucken.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 0h 57min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Saarbrucken Airport se nachází 9 km od centra města Saarbrucken.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Saarbrucken od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Saarbrucken je letiště Saarbrucken Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Saarbrucken Airport (SCN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Saarbrucken je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Saarbrucken

K cestě do destinace Saarbrucken lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Saarbrucken - 16 míst co vidět .

 • Ludwigskirche
   

  Ludwigskirche

  Ludwigskirche je jednou z nejvýznamnějších památek v Saarbrückenu. Tato barokní stavba byla postavena v 18. století a je pojmenována po bavorském králi Ludvíkovi II. Uvnitř kostela najdete nádherné fresky a sochy, které stojí za prohlídku. Navštivte Ludwigskirche a nechte se okouzlit její krásou a historií.

 • Schloss Saarbrücken, Stadtmodell Saarbrücken (Rathaus St. Johann)
   

  Saarbrücken Castle

  Hrad Saarbrücken se nachází v centru města a nabízí nádherný výhled na okolní krajinu. Tento historický hrad byl postaven v 18. století a sloužil jako sídlo hrabat a knížat. Dnes je zde muzeum, kde můžete prozkoumat historii hradu a regionu. Navštivte tento impozantní hrad a prožijte nezapomenutelný zážitek z návštěvy Saarbrückenu.

 • Basilica of St. John the Baptist, Saarbrücken
   

  Basilica of St. John the Baptist, Saarbrücken

  Bazilika svatého Jana Křtitele v Saarbrückenu je jednou z nejvýznamnějších sakrálních památek v regionu. Tento nádherný kostel s gotickými prvky a impozantním interiérem je ideálním místem k zastavení a uctění. Navštivte toto místo a ponořte se do historie a duchovního světa Saarbrückenu.

 • Saarland Museum
   

  Saarland Museum

  Saarlandské muzeum je ideálním místem pro milovníky moderního umění. Nachází se v srdci Saarbrückenu a nabízí neuvěřitelnou sbírku uměleckých děl od 19. století až po současnost. Vstupné je přístupné a stojí za to navštívit tento skvostný muzeum a prozkoumat jeho nejvýznamnější exponáty.

 • Saarbrücken Zoo
   

  Saarbrücken Zoo

  Saarbrückenská zoo je ideálním místem pro rodinný výlet. Setkáte se zde s více než 1000 zvířaty a můžete si prohlédnout celkem 160 druhů. Mimo jiné zde najdete slony, lvy, pandy a mnoho dalších zvířat z celého světa. Zoo se také aktivně podílí na ochraně ohrožených druhů a je součástí mezinárodních programů na jejich záchranu.

Počasí Saarbrucken

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Saarbrucken

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Palma de Mallorca
Madrid
🤘 Multi-city
💣 1 722 Kč
Girona, Španělsko
✈️ Zpátečka
💣 1 749 Kč
londyn
Palma de Mallorca
Bergamo
🤘 Multi-city
🔥 2 345 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz