Sacramento - California State Capitol — in Sacramento.

Letenky do Sacramento

Hledáte levné letenky do destinace Sacramento? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Sacramento

Sacramento leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Sacramento navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (SMF)
Časový posun
-9h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Sacramento.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 51min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Sacramento International Airport se nachází 15 km od centra města Sacramento.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Sacramento od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Sacramento je letiště Sacramento International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Sacramento International Airport (SMF)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Sacramento je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Sacramento

K cestě do destinace Sacramento lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Sacramento - 11 míst co vidět .

 • California State Capitol Museum
   

  California State Capitol Museum

  Kalifornské muzeum státního kapitolu v Sacramentu nabízí fascinující pohled na historii Kalifornie a její vlády. Navštivte kapitolu a prohlédněte si státní senát, poslaneckou sněmovnu a historické fresky. Muzeum nabízí také výstavy, které ukazují významné momenty v historii státu. Vstup do muzea je zdarma a prohlídka kapitolu je velmi doporučena.

 • California State Railroad Museum
   

  California State Railroad Museum

  Kalifornské muzeum železnic v Sacramentu přináší návštěvníkům jedinečnou příležitost prozkoumat historii železnice v Kalifornii. Muzeum nabízí rozsáhlou sbírku historických lokomotiv, vagónů a dalších artefaktů, které připomínají dobu, kdy železnice byla hlavním dopravním prostředkem v západních Spojených státech. Pro milovníky historie a techniky je návštěva tohoto muzea nezapomenutelným zážitkem.

 • Sacramento Zoo
   

  Sacramento Zoo

  Navštivte Sacramento Zoo a prožijte nezapomenutelný zážitek v srdci města Sacramento. Obdivujte více než 400 zvířat z celého světa, včetně vzácných druhů. V blízkosti se nachází historická čtvrť Old Sacramento, kde se můžete projít a podívat se na krásné budovy z 19. století. Sacramento Zoo a Old Sacramento jsou ideálními místy pro celodenní rodinný výlet.

 • California Automobile Museum
   

  California Automobile Museum

  California Automobile Museum v Sacramentu nabízí jedinečnou příležitost pro milovníky historických vozidel. Muzeum nabízí pestré výstavy s více než 150 klasickými vozidly a motocykly. Zajímavé expozice zahrnují například závodní vozy, luxusní limuzíny a mnoho dalšího. Navštivte toto muzeum a prozkoumejte historii automobilů v Kalifornii.

 • The California Museum
   

  The California Museum

  Kalifornské muzeum v Sacramentu nabízí jedinečný pohled do historie Kalifornie a jejího vývoje. Muzeum se zaměřuje na kulturní, společenské a politické dějiny státu a nabízí bohatou sbírku artefaktů a interaktivních výstav. Navštivte toto fascinující muzeum a objevte všechny tajemství Kalifornie!

Počasí Sacramento

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Sacramento

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

pula
✈️ Zpátečka
😎 802 Kč

Letní letenky na Istrii

Chorvatsko
Před 5 hodinami
antalya-turecko
🌴 Dovolená
🚀 5 464 Kč
Paříž
✈️ Zpátečka
😍 787 Kč
Bergamo
✨ Víkendovka
🤩 1 204 Kč
heraklion
🌴 Dovolená
😍 8 490 Kč
Neapol
✈️ Zpátečka
👌 1 025 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz