Salt Lake City - KIRCHE, Utah, USA. Taken by myself with a Canon 10D and 17-40mm f/4 L lens. This is a 3 segment panorama.

Letenky do Salt Lake City

Hledáte levné letenky do destinace Salt Lake City? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Salt Lake City

Salt Lake City leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Salt Lake City navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (SLC)
Časový posun
-8h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Salt Lake City.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 9min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Salt Lake City International Airport se nachází 8 km od centra města Salt Lake City.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Salt Lake City od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Salt Lake City je letiště Salt Lake City International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Salt Lake City International Airport (SLC)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Salt Lake City je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Salt Lake City

K cestě do destinace Salt Lake City lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Salt Lake City - 24 míst co vidět .

 • Temple Square
   

  Temple Square

  Temple Square je nejnavštěvovanějším turistickým místem v Salt Lake City. Toto posvátné místo je domovem mormonské církve a nabízí návštěvníkům mnoho fascinujících atrakcí, jako například chrám Salt Lake Temple, muzeum historie církve a tabernákul. Prozkoumejte krásné zahrady a fontány, které obklopují toto místo a objevte jedinečnou atmosféru, kterou Temple Square nabízí. Navštivte toto místo a prožijte nezapomenutelné zážitky!

 • Liberty Park
   

  Liberty Park

  Liberty Park je největší park v Salt Lake City a nabízí mnoho aktivit pro návštěvníky. Můžete si zde zahrát volejbal, basketbal nebo tenis, projít se po krásných zahradách nebo si užít piknik s rodinou a přáteli. Park je ideální pro relaxaci a odpočinek v příjemném prostředí. Navštivte Liberty Park a užijte si krásný den v přírodě!

 • Natural History Museum of Utah
   

  Natural History Museum of Utah

  Navštivte Přírodovědné muzeum Utahu a objevte fascinující svět přírody. Muzeum nabízí stálé expozice, které ukazují historii Utahu a jeho přírodní krásy. Zajímavé jsou také výstavy, které se mění každý rok. Muzeum je ideálním místem pro rodiny s dětmi i pro milovníky přírody. Vstupné je přijatelné a peníze jsou využívány na podporu muzea.

 • Utah State Capitol
   

  Utah State Capitol

  Utahská státní kapitol v Salt Lake City je jedním z nejvýznamnějších míst v Utahu. Budova, postavená v roce 1916, je ukázkou neoklasicistní architektury s výraznými římsami a sloupy. Uvnitř kapitolu se nachází mnoho významných uměleckých děl a historických artefaktů. Navštivte tento důležitý symbol státu a užijte si nádherný výhled na město a okolní hory.

 • Gilgal Sculpture Garden
   

  Gilgal Sculpture Garden

  Gilgal Sculpture Garden je jedinečné místo v Salt Lake City, které nabízí umělecké zážitky v překrásném zahradním prostředí. Zahrada je plná soch, které jsou inspirovány mormonskou vírou a historií. Procházka zahradou nabízí klidnou útěchu v srdci města. Gilgal Sculpture Garden je skvělou volbou pro milovníky umění a historie, kteří hledají oázu klidu v rušném městském životě.

Počasí Salt Lake City

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Salt Lake City

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 12 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Ibiza
⏰ Last minute
👌 860 Kč

LM letenky na Ibizu

Španělsko
Před 39 hodinami
korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz