San Antonio - The Alamo, Alamo Plaza San Antonio

Letenky do San Antonio

Hledáte levné letenky do destinace San Antonio? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

San Antonio

San Antonio leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete San Antonio navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (SAT)
Časový posun
-7h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace San Antonio.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 10h 32min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště San Antonio International Airport se nachází 12 km od centra města San Antonio.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace San Antonio od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města San Antonio je letiště San Antonio International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: San Antonio International Airport (SAT)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci San Antonio je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci San Antonio

K cestě do destinace San Antonio lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout San Antonio - 23 míst co vidět .

 • San Antonio Zoo
   

  San Antonio Zoo

  Navštivte San Antonio Zoo a prožijte nezapomenutelný zážitek! Tento krásný zoologický park je domovem pro více než 750 druhů zvířat z celého světa. Projděte se mezi exotickými zvířaty, jako jsou lvi, sloni a gorily, nebo se zúčastněte interaktivních programů a ukázek. San Antonio Zoo je ideálním místem pro rodinný výlet nebo romantickou procházku s partnerem. Určitě neváhejte a navštivte toto skvělé místo!

 • San Antonio Missions National Historical Park
   

  San Antonio Missions National Historical Park

  Navštivte národní historický park San Antonio Missions a prozkoumejte historii a kulturu této oblasti. Park obsahuje několik kostelů a misií z 18. století, které byly postaveny španělskými kolonizátory. Projděte se po cestách a užijte si krásné výhledy na okolní krajinu. Park je ideálním místem pro ty, kteří chtějí poznat historii Texasu a zároveň si užít klidného odpočinku v přírodě.

 • Landing for the San Antonio Museum of Art on the new "Museum Stretch" extension of the River Walk in San Antonio, 2009.
   

  San Antonio Museum of Art (SAMA)

  San Antonio Museum of Art (SAMA) je skvělým místem pro milovníky umění. Tento muzeum nabízí rozmanitou sbírku uměleckých děl z celého světa, včetně starožitností, keramiky, fotografie a mnoha dalších. Navštivte SAMA a prohlédněte si výstavy s nádhernými exponáty a užijte si kulturní zážitek v srdci San Antonia.

 • San Antonio Botanical Garden
   

  San Antonio Botanical Garden

  Navštivte San Antonio Botanickou zahradu a objevte krásy rostlinné říše. Tato zahrada nabízí nádherné výhledy na okolní krajinu a je ideálním místem pro odpočinek a relaxaci. Prozkoumejte různé druhy rostlin, které sem byly dovezeny z celého světa. Vstupné je přijatelné a pomůže udržovat zahradu v dobrém stavu.

 • Brackenridge Park
   

  Brackenridge Park

  Brackenridge Park v San Antoniu je ideálním místem pro odpočinek v přírodě. Tento park se rozprostírá na ploše více než 340 hektarů a nabízí spoustu aktivit pro celou rodinu. Objevte nádherné zahrady, historické budovy a muzea, nebo si užijte piknik u řeky San Antonio. Pro milovníky zvířat je zde také zoologická zahrada s mnoha druhy zvířat. Brackenridge Park je ideálním místem pro strávení celého dne v přírodě a relaxaci od městského ruchu.

Počasí San Antonio

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace San Antonio

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Girona, Španělsko
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Tirana
✈️ Zpátečka
👌 860 Kč

Albánie během června

Albánie
Před 12 hodinami
benatky
✨ Víkendovka
😍 938 Kč
Ibiza
⏰ Last minute
👌 860 Kč

LM letenky na Ibizu

Španělsko
Před 39 hodinami
korfu
🌴 Dovolená
👌 9 280 Kč
Pisa
Sardinie
milan
🤘 Multi-city
🔥 2 154 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz