San Diego, Kalifornie

Letenky do San Diego

Hledáte levné letenky do destinace San Diego? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

San Diego

San Diego leží ve státě Spojené státy. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete San Diego navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Severní Amerika
Spojené státySpojené státy
🎠 Zábava
👀 Památky
📜 Historie
🌲 Příroda
🌊 Moře
⛱️ Písečné pláže

Stručně a jasně

Stát
Spojené státy
Letiště
1 letiště (SAN)
Časový posun
-9h

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace San Diego.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 11h 17min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště San Diego International Airport se nachází 3 km od centra města San Diego.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace San Diego od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města San Diego je letiště San Diego International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: San Diego International Airport (SAN)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci San Diego je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci San Diego

K cestě do destinace San Diego lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout San Diego - 25 míst co vidět .

 • Balboa Park Japanese Garden
   

  Balboa Park

  Balboa Park je rozlehlý park v San Diegu, který nabízí mnoho kulturních a zábavních aktivit. Můžete navštívit muzea, divadla, zahrady a další atrakce. V parku se také nachází zoologická zahrada San Diego Zoo, která patří mezi nejlepší na světě. Pro milovníky umění je zde k dispozici mnoho galerií a výstav. Balboa Park je ideálním místem pro celodenní výlety s rodinou nebo přáteli.

 • Maritime Museum of San Diego
   

  Maritime Museum of San Diego

  Námořní muzeum v San Diegu nabízí fascinující pohled na historii námořní dopravy a válečnictví. Prozkoumejte více než 10 plavidel, včetně repliky galeony z 16. století. Získejte přehled o životě na palubě a sledujte interaktivní výstavy, které přinášejí dobové příběhy k životu. Návštěva tohoto muzea je skvělým způsobem, jak se ponořit do historie a kultury San Diega.

 • San Diego Zoo
   

  San Diego Zoo

  San Diego Zoo je největší zoologickou zahradou v USA. Nachází se v krásném parku s výhledem na Pacifik a nabízí úžasné zážitky pro celou rodinu. Procházejte se mezi více než 3 500 zvířaty a poznejte jejich příběhy. Uvidíte tu například pandy, slony, lvy a tigry. Pokud si chcete užít zábavu a relaxaci v přírodě, San Diego Zoo je tou správnou volbou pro vás.

 • Schwertwal im SeaWorld in San Diego
   

  SeaWorld San Diego

  Navštivte SeaWorld San Diego a zažijte nezapomenutelný den plný zábavy a dobrodružství. Podívejte se na fascinující představení delfínů a kosatek, projděte se pod vodou v akváriu s množstvím druhů ryb a dalších mořských tvorů. Nezapomeňte navštívit i atrakce, jako je například Journey to Atlantis, kde se projedete vodopádem.

 • USS Midway
   

  USS Midway

  USS Midway je největší letadlovou lodí, která kdy sloužila v americkém námořnictvu. Nyní slouží jako muzeum a nabízí návštěvníkům možnost prozkoumat bohatou historii této ikonické lodi. Prohlédněte si letadla, která na ní sloužila, a vstupte dovnitř, abyste se podívali na život posádky. USS Midway je skvělým místem pro milovníky historie i techniky.

Počasí San Diego

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace San Diego

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Legolend v Dánsku
✈️ Zpátečka
🎉 755 Kč
Dubrovník
✈️ Zpátečka
🎉 1 089 Kč
Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
👍 899 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
🤩 730 Kč
Ohrid
✈️ Zpátečka
🎉 810 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz