Letenky do Sanday

Hledáte levné letenky do destinace Sanday? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Sanday

Sanday leží v Spojeného království. Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Sanday navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené královstvíSpojené království

Stručně a jasně

Stát
Spojené království
Letiště
1 letiště (NDY)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Sanday.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 8min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Sanday Airport se nachází 2 km od centra města Sanday.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Sanday od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Sanday je letiště Sanday Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Sanday Airport (NDY)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Sanday je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Sanday

K cestě do destinace Sanday lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Sanday - 9 míst co vidět .

 • Sanday Heritage Centre
   

  Sanday Heritage Centre

  Sanday Heritage Centre je skvělým místem pro návštěvu, pokud se chcete dozvědět více o historii Sanday. Tento malý ostrov je plný fascinujících příběhů a artefaktů, které jsou v muzeu vystaveny. Budete mít možnost vidět mnoho vzácných předmětů, jako jsou staré fotografie a nástroje, které používali ostrované v minulosti. Navštivte Sanday Heritage Centre a prohlédněte si krásnou historii tohoto půvabného ostrova.

 • Quoyness Chambered Cairn
   

  Quoyness Chambered Cairn

  Quoyness Chambered Cairn je starobylý hrob ze 2. tisíciletí př. n. l. na ostrově Sanday v Orknejských ostrovech. Tento kamenný kruh je jedním z nejvýznamnějších archeologických nálezů v této oblasti. Obdivujte zdejší působivou historii a užijte si nádherný výhled na okolní krajinu. Určitě stojí za návštěvu pro všechny milovníky historie a archeologie.

 • Heilsa Fjold
   

  Heilsa Fjold

  Heilsa Fjold je skvělým místem pro ty, kteří hledají klid a relaxaci. Nachází se na ostrově Sanday, který je známý svými bílými plážemi a tyrkysovým mořem. Tento malý hotel nabízí pohodlné ubytování a vynikající služby. Hosté si mohou užít procházky po pláži, rybaření nebo pozorování ptáků. Heilsa Fjold je ideálním místem pro odpočinek a únik od každodenního shonu.

 • Start Point Lighthouse
   

  Start Point Lighthouse

  Maják Start Point je nejjižnějším bodem ostrova Sanday. Tento maják byl postaven v roce 1806 a dodnes slouží jako navigační bod pro lodě. Z vrcholu majáku se naskýtá nádherný výhled na moře a okolní krajinu. Navštivte Maják Start Point a prožijte jedinečnou atmosféru tohoto historického místa.

 • Castle o'Burrian
   

  Castle o'Burrian

  Hrad Castle o'Burrian se nachází na ostrově Sanday a je ideálním místem pro milovníky historie. Tento historický hrad byl postaven v 10. století a nabízí úchvatné výhledy na okolní krajinu. Prozkoumejte jeho zříceniny a objevte tajemství, která se zde skrývají. Navštivte Castle o'Burrian a prožijte nezapomenutelný zážitek ze skotské historie.

Počasí Sanday

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Sanday

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Edinburgh- výhled
✈️ Zpátečka
🚀 1 054 Kč

Skotsko během jara

Spojené království
Před 3 hodinami
Zadar, Chorvatsko
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Ibiza
✈️ Zpátečka
🔥 1 167 Kč

Jarní letenky na Ibizu

Španělsko
Před 25 hodinami
londyn
dublin - ulice v centru města
🤘 Multi-city
💣 1 750 Kč
zakynthos
🌴 Dovolená
🤩 13 290 Kč
kaunas
✨ Víkendovka
👌 860 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz