Letenky do Seattlu

Hledáte levné letenky do Seattlu? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Seattle

Město je primárně obsluhováno 2 letišti. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Seattle navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do Seattlu přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
Spojené státySpojené státy

Stručně a jasně

Stát

Spojené státy

Letiště

2 letiště (SEA,LKE)

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Seattle.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 9h 52min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Seattle Tacoma International Airport se nachází 18 km od centra města Seattle.

Letiště Kenmore Air Harbor Seaplane Base se nachází 3 km od centra města Seattle.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Seattle od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Seattle jsou a letiště Seattle Tacoma International Airport. letiště Kenmore Air Harbor Seaplane BasePoblíž ale najdete i tato letiště: a Seattle Tacoma International Airport (SEA). Kenmore Air Harbor Seaplane Base (LKE)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Seattle je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Seattle

K cestě do destinace Seattle lze využít 2 letiště.

Co vidět v Seattlu

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout 23 míst, co vidět v Seattlu .

 •  

  Space Needle

  Space Needle je jedním z nejznámějších symbolů Seattlu. Tato věž vysoká 184 metrů vám nabídne úchvatné výhledy na město a okolní krajinu. Vstupenky si můžete zakoupit online nebo na místě. V Space Needle se nachází také restaurace, kde si můžete vychutnat skvělé jídlo a nádherný výhled. Navštivte tuto ikonickou atrakci a užijte si nezapomenutelný zážitek!

 •  

  Chihuly Garden and Glass

  Chihuly Garden and Glass v Seattlu je fascinující umělecké muzeum, které nabízí návštěvníkům jedinečný zážitek. Nádherné skleněné instalace od Dale Chihulyho jsou umístěny v zahradě plné květin a rostlin. V muzeu se můžete projít podél vodopádů a rybníků a užít si neuvěřitelného uměleckého zážitku. Navštivte toto místo a nechte se okouzlit krásou skla a přírody.

 •  

  Seattle Aquarium

  Navštivte Seattle Aquarium a objevte fascinující podmořský svět. Tento moderní akvárium nabízí nejen pohled na různé druhy ryb a korálů, ale také interaktivní výstavy a prezentace o ochraně životního prostředí. Prozkoumejte místní ekosystémy, jako je Puget Sound, a sledujte, jak se zvířata chovají v přirozeném prostředí. Zajímavý zážitek pro celou rodinu!

 •  

  Fremont Troll

  Fremontský troll je neobvyklá socha v Seattlu, která se stala populární turistickou atrakcí. Tato socha je umístěna pod mostem a připomíná obřího trolla, který se snaží vytáhnout auto z pod mostu. Navštivte Fremontského trola a pořiďte si nezapomenutelnou fotku s touto originální sochou.

 •  

  Seattle Art Museum

  Seattle Art Museum je jedním z nejvýznamnějších muzeí umění v severozápadním Pacifiku. Jeho sbírky zahrnují díla z celého světa, od starověkého Egypta až po současné umění. Muzeum se nachází v centru města a nabízí mnoho výstav a programů pro návštěvníky všech věkových kategorií. Navštivte Seattle Art Museum a objevte krásu umění ze všech koutů světa.

Počasí v Seattlu

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

Barcelona

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Výhled na Edinburgh

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

Lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

Londýn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

řím, rome, italie, výhled, památky, historické město

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Seattle

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Dublin
✈️ Zpátečka
🎉 1 226 Kč

Do Irska během září

Irsko
Před 12 hodinami
Burgas - pláž
🌴 Dovolená
🚀 7 490 Kč
Kaunas
✈️ Zpátečka
🤩 758 Kč
Göteborg
Stockholm
Riga
🤘 Multi-city
👌 2 169 Kč
pohled z výšky na Puerto Rosario, Fuerteventura
🌴 Dovolená
💣 8 990 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz