Sfax - Kasbah of Sfax

Letenky do Sfax

Hledáte levné letenky do destinace Sfax? Rezervujte si zpáteční letenku v předstihu za výhodnější ceny.
Zvolte odletové destinace
Odlet?
Návrat?

Sfax

Město je primárně obsluhováno jediným letištěm. Letenky je obecně výhodné rezervovat v předstihu alespoň 30 - 50 dní. V případě zájmu o konkrétní termín či o termíny, o které je větší zájem (prázdniny, svátky a významné události v dané destinaci), je vhodné rezervovat letenky alespoň 3 - 4 měsíce dopředu.Místa v letadle jsou omezená, proto pokud jste rozhodnuti, že chcete Sfax navštívit, rezervujte si letenky nyní. Pokud o cestě do dané destinace přemýšlíte v následujících měsících, doporučujeme sledovat naši stránku s aktuálními akčními letenkami.
TuniskoTunisko

Stručně a jasně

Stát
Tunisko
Letiště
1 letiště (SFA)
Časový posun
Stejný jako v ČR

Nejčastější dotazy

Časté dotazy ohledně letenek do destinace Sfax.

Lety z Prahy obvykle trvají přibližně 2h 26min. Záleží na typu letadla, povětrnostních podmínkách atd.

Letiště Sfax Thyna International Airport se nachází 8 km od centra města Sfax.

Nejvhodnější doba na zakoupení letenky je 60 až 40 dní před plánovaným odletem. Díky včasné rezervaci je možné pořídit levné letenky do destinace Sfax od 600 Kč. Sledujte akční letenky na Obletsvet.cz a zakupte letenku za skvělou cenu. V období zvýšené poptávky (prázdniny, svátky, sportovní a jiné události), se ale letenky ve výrazné "akci" často nedají sehnat.

Hlavní letiště města Sfax je letiště Sfax Thyna International Airport. Poblíž ale najdete i tato letiště: Sfax Thyna International Airport (SFA)

Je vhodné použít vyhledávač letenek, který umožňuje zadat flexibilní interval odletu (třeba celý červen). Užitečnou funkcí je také zadání více odletových letišť. Cena se z různých letišť liší až o 1 000%. Další užitečnou funkcí je možnost hledat letenky na flexibilní dobu pobytu v destinaci, např. 3 - 5 dní. Všechny tyto funkce splňuje český vyhledávač www.flightics.com

Ceny hotelů, hostelů a ubytování u místních je dobré srovnávat přes vyhledávač ubytování. Využít lze také AirBnB. Ubytování v destinaci Sfax je obvykle nejlepší rezervovat co nejdříve.

Pokud chceš ulovit akční letenku, sleduj naší stránku Obletsvet.cz na Facebooku nebo se přihlas k našemu hlídači akčních letenek.

Letiště k destinaci Sfax

K cestě do destinace Sfax lze využít 1 letiště.

Co vidět

Na Obletsvet.cz pro tebe máme připravený cool průvodce s informacemi které se ti určitě budou hodit. Přečíst průvodce nebo rovnou prohlídnout Sfax - 6 míst co vidět .

 • Kasbah of Sfax
   

  Kasbah of Sfax

  Kasbah of Sfax je historická pevnost v tuniském městě Sfax. Pevnost pochází z 9. století a dnes je jednou z nejvýznamnějších turistických atrakcí v této oblasti. Procházejte úzkými uličkami a obdivujte architekturu, která odráží bohatou historii Sfaxu. Navštivte muzeum, které se nachází uvnitř pevnosti a dozvíte se více o historii tohoto fascinujícího místa.

 • Artanit
   

  Artanit

  Artanit je malebná vesnice v Sfaxu, která láká návštěvníky svým klidným a přátelským prostředím. Procházejte se úzkými uličkami obklopenými bílými domy a užívejte si pohled na okolní krajinu. Navštivte místní trh a ochutnejte místní speciality. Z Artanitu se snadno dostanete do okolních měst a objevíte další klenoty Sfaxu.

 • Placeholder image.
   

  Assallemi Mosque

  Assallemi Mosque je krásná mešita v tuniském městě Sfax. Její bílá fasáda s modrými detaily se vynořuje z okolní zástavby a přitahuje pozornost návštěvníků. Uvnitř mešity najdete nádhernou výzdobu a klidnou atmosféru. Navštivte Assallemi Mosque a prohlédněte si jednu z nejkrásnějších mešit v Tunisku!

 • Placeholder image.
   

  Grande Mosquee

  Velká mešita v Sfaxu je jednou z nejvýznamnějších náboženských památek v Tunisku. Tato impozantní stavba s bílou fasádou a modrými detaily je známá svými mohutnými oblouky a elegantními minarety. Navštivte tuto historickou stavbu a užijte si klid a pohodu, kterou zde najdete. Velká mešita je nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka Sfaxu.

 • Placeholder image.
   

  Isole Kerkennah

  Oblast Isole Kerkennah, nacházející se nedaleko města Sfax, je ideálním místem pro milovníky přírody a klidu. Tento archipelag se skládá ze dvou hlavních ostrovů a několika menších ostrůvků, na nichž můžete objevovat nádherné pláže a úchvatné scenérie. Kromě toho zde najdete i tradiční rybářské vesnice a můžete ochutnat místní speciality. Užijte si odpočinkovou dovolenou na Isole Kerkennah!

Počasí Sfax

Na grafu jsou uvedená průměrná denní minima a maxima v jednotlivých měsících (plné čáry). Přerušovanou čárou jsou potom uvedené maximální teploty v daném měsíci (průměr za posledních 30 let). Před cestou tedy můžete předpokládat, že maximální denní teplota bude okolo průměrné (plná čára), ale je třeba počítat, že se může při "troše štěstí" pohybovat kolem přerušované čáry (průměr maximálních teplot - nejedná se o absolutní maximum!)

Vše, co budeš potřebovat na cestu.

Další populární destinace

Chceš se inspirovat na další cesty nebo hledáš akční letenky do jiné destinace? Podívej se na populární destinace, které právě teď frčí.

výhled na Barcelonu z parku Guell

Letenky do Barcelony

Koukni na přehledné informace k letenkám do Barcelony.

Edinburgh- výhled

Letenky do Edinburghu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Edinburghu.

New York - pohled

Letenky do New Yorku

Koukni na přehledné informace k letenkám do New Yorku.

Madrid

Letenky do Madridu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Madridu.

Nice

Letenky do Nice

Koukni na přehledné informace k letenkám do Nice.

lisabon

Letenky do Lisabonu

Koukni na přehledné informace k letenkám do Lisabonu.

londyn

Letenky do Londýna

Koukni na přehledné informace k letenkám do Londýna.

Paříž

Letenky do Paříže

Koukni na přehledné informace k letenkám do Paříže.

rim-pohled

Letenky do Říma

Koukni na přehledné informace k letenkám do Říma.

Další letiště poblíž destinace Sfax

Poslední tipy na akční letenky na ObleťSvět

Na stránce ObleťSvět Vám přinášíme pravidelné tipy na akční letenky. Díky spolupráci s vyhledávačem levných letenek flightics.com máme možnost analyzovat řádově miliardy kombinací denně a vybírat pro vás ty zajímavé.

Paříž
✈️ Zpátečka
🎉 1 142 Kč
Bari - pobřeží
✈️ Zpátečka
💣 1 175 Kč
Colombo - A crumbling colonial-era building is wedged between more modern structures at this intersection in Pettah, one of the oldest districts in Colombo and…
✈️ Zpátečka
👌 19 990 Kč
mombasa, Kena
🌴 Dovolená
👌 17 490 Kč
Faro
✈️ Zpátečka
🔥 2 045 Kč
Sevilla
malaga
✈️ Zpátečka
👌 2 495 Kč
Poslední akční letenky

Hlídač akčních letenek

Hlídač akčních letenek

Přihlášením vyjadřuješ souhlas s podmínkami zpracování osobních údajů. Odhlásit se můžeš kdykoliv.

Nová aplikace na akční letenky

Nově můžete odebírat naše akční letenky zdarma také přes naší novou aplikaci. Obletsvet.cz - aplikace na akční letenky
Schovat

Zůstaňte v kontaktu Důležité odkazy O ObleťSvet.cz